Studio Mandy Guerin

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Studio Mandy Guerin Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Studio Mandy Guerin Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Studio Mandy Guerin Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Studio Mandy Guerin Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Studio Mandy Guerin Hakkında

Düğününüze hazırlık süreciniz için, dünya çapında bir kuaförle birlikte çalışmak ister misiniz? Kadıköy kuaför salonları arasında, Studio Mandy Guerin ekibi olarak siz değerli gelinlerimize hizmet veriyoruz. Yaklaşık 20 yılık tecrübemizle birlikte sizi düğününüze, en iyi şekilde hazırlıyoruz. Dünyanın birkaç yerinde kuaförlük deneyimine sahip olan kurucumuzla birlikte, trendleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kuaför salonumuzda kişiye özel hizmet veriyoruz. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu eşsiz deneyimin kusursuz olmasını istiyorsunuz ve bu sizin en doğal hakkınız. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak, modern tarzda bir saç ve makyajla, müstakbel eşiniz gözlerini sizin üzerinizden alamayacak!

Planlarımızı ilk olarak, sizi biraz tanımayı hedefleyerek oluşturuyoruz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtmak ve en uygun görünümü yakalamak için, sizinle sohbet ediyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğün konseptiniz, düğün mekanınız ve gelinliğiniz hakkında detayları öğreniyoruz. Bunların hepsi bir bütün niteliği taşıyor. Sonrasında ise, sizinle birlikte saç modelinize karar veriyoruz. Saç modeliniz için, yüzünüze en çok yakışacak modele karar verdikten sonra, makyajınızın detaylarına geçiyoruz.

Makyajınız, uzman makyözümüz tarafından ustalıkla uygulanıyor. Yüz şeklinize göre, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak bir makyaj yapıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra yüz hatlarınızı belirgin hale getirmek için, bronzer ve highlighter uyguluyoruz. Sonrasında ise, göz yapınıza en çok yakışacak tarzı ve renkleri kullanarak göz makyajınızı yapıyoruz. Son olarak da dudak renginize göre bir ruj kullanarak makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Bu özel hizmetten yararlanmak, detaylar ve Kadıköy kuaför fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.