Stil Kuaför Bağcılar

E-posta Gönder

 • Bağcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Stil Kuaför Bağcılar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Stil Kuaför Bağcılar Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Stil Kuaför Bağcılar Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Stil Kuaför Bağcılar Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Stil Kuaför Bağcılar Hakkında

İhtiyacınız olan tüm güzellik hizmetini çatısı altında toplayan Stil Kuaför Bağcılar’da sizleri bekliyor. Her biri alanında uzman ekibimizle, uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösteren başarılı bir markayız. Bu başarımızı %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle çalışıyor olmamıza ve güler yüzümüze borçluyuz. Kurulduğumuz günden bu yana değişen zamanın trendlerini yakından takip ediyor, tüm isteklerinizi yerine getirebilmek adına kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yani demek istiyoruz ki; düğün hazırlık sürecinde güzelliğinizi gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

Kuaför salonumuzda saç kesimi, boya, renklendirme, şekillendirme, el-ayak bakımı, türban tasarımı gibi hizmetler de alabiliyorsunuz. Tabii odak noktamız olmanız için her işleminizden önce randevu oluşturmanız gerekiyor. Zaten düğün hazırlık sürecinizde bizimle iletişime geçip randevu almak istediğiniz anda başlıyor. Aklınızdaki soruları yanıtlayıp sizi hemen salonumuza davet ediyoruz.

Belirlediğimiz tarihte buluştuğumuzda sizi güler yüzlü yapımızla karşılıyor, kendinizi rahat hissetmeniz için elimizdeki tüm imkanları seferber ediyoruz. Ardından nasıl bir gelin saçı veya türban tasarımı hayal ettiğinizi soruyoruz. Gelinliğinizin modelini, düğün konseptinizi ve bize verdiğiniz cevaplara göre daha önce yaptığımız çalışmalardan örnekler gösteriyoruz. Böylece karar verme aşamanız kolaylaşıyor.

Bazen ense veya yüksek topuzlar, bazen su dalgası saçlar bazense örgülü at kuyruğu tasarımları yapıyoruz. Yardıma ihtiyacınız duyduğunda tavsiyeler versek de son kararı her zaman siz veriyorsunuz. Düğün günü gelip çattığında ön görüşmede belirlediğimiz saç modelini uygulamaya başlıyoruz. Tabii bu sırada gelin makyajınız için de çoktan hazırlıklara başlamış oluyoruz. Titiz bir çalışmanın ardından düğün gününüze tamamen hazır oluyorsunuz.

Gördüğünüz gibi her detayla yakından ilgileniyor, Bağcılar kuaför arayışınıza yaratıcı çözümler sunuyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün tarihiniz için randevu oluşturmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  15 Temmuz Mah. İstanbul Cad. No:164A Güneşli, Bağcılar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.