Solmaz & Çiğdem Kuaför

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Solmaz & Çiğdem Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Solmaz & Çiğdem Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Solmaz & Çiğdem Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Solmaz & Çiğdem Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Solmaz & Çiğdem Kuaför Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Solmaz & Çiğdem Kuaför’de uzun zamandır saç ve makyaj uygulamaları yapıyoruz. Küçükçekmece’de bulunan kuaför salonumuz içerisinde bugüne kadar çok sayıda gelini ağırlamış olmanın verdiği tecrübeyle size unutulmaz bir hazırlık süreci yaşatarak hayallerinizin gelini olmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Moda olan uygulamalar ve trendlerden size bahsederek beklentileriniz doğrultusunda bir hizmet sunuyoruz. Hizmet hayatına atıldığımız günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Gelin saçı ve makyajı hizmetlerimize ek olarak saç kesimi, renklendirme, stil danışmanlığı hizmetlerimiz de bulunuyor.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışarak size yardımcı oluyoruz. Hayalini kurduğunuz gelin görüntüsü üzerine uzun uzun konuşarak size daha önce yaptığımız çalışmalardan bahsediyoruz. Maşa ve fön yardımıyla saçlarınıza şekil veriyor ardından da birbirinden farklı toplama stilleriyle istediğiniz görüntüyü size sağlıyoruz. Dilerseniz tacınıza uygun ve taç modelinizi ön plana çıkaracak saç stillerini de yaptırabilirsiniz.

Makyaj aşamasında geldiğimizde ise önceliğimiz yüz hatlarınız oluyor. Yüz hatlarınızı belirginleştirecek ve size etkileyici bir görüntü katacak kontur, bronzer ve aydınlatıcı gibi uygulamalar yapıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici spreyi mutlaka uygulayarak kalıcılığı yüksek bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Düğün günü sizinle birlikte yakınlarınızı da ağırlıyor böylelikle hazırlıklarınıza aynı anda başlayarak eş zamanlı olarak sonlandırıyoruz. Bunun için sizden bize önce kimlerin geleceğini bildirmenizi istiyoruz.

Siz de Sefaköy kuaför salonları içerisinde yer alan Solmaz ve Çiğdem Kuaför’ün şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kartaltepe Mah. Belediye Cad. Geçit Sok. 17/A Küçükçekmece, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.