Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Sizle Kuaför

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Sizle Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Sizle Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Sizle Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Sizle Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sizle Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sizle Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Sizle Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Sizle Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sizle Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, cilt bakımı, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Sizle Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sizle Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Sizle Kuaför Hakkında

Saçınızı ve makyajınızı profesyonel ekibimiz ile birlikte tasarlıyoruz. Öncelikle aklınızda fikir var ise onları dinliyoruz. Uygunluğunu birlikte değerlendiriyor ve diğer unsurları da göz önünde bulunduruyoruz. Nedir bu diğer unsurlar? Söyleyelim. Saçınızı tasarlarken saç yapınız, vücut yapınız, yüz şekliniz, gelinlik modeliniz gibi detayları önemsiyoruz. Bunlarla uyumlu olacak bir saç, tam olarak kusursuz bir gelin olmanızı sağlayacak. Makyajınızı ise ekstra olarak saç modelinizle de uyumlu olması için seçiyoruz. Saçınızın düğün boyunca bozulmaması ve ilk yapıldığı zamanki görünümünü koruması için özel spreyler ile saçınızı sabitliyoruz.

Bu profesyonel ekibimiz saç ve makyaj dışında cilt bakımı, takma tırnak, ağda, manikür ve pedikür gibi hizmetlerde de yanınızda oluyor. Bu alanda birçok eğitim ve sertifika aldıklarını ve kaliteli hizmetlerini sizlerin en mutlu gününüz için sağlayacaklarını belirtelim.

Özellikle bahar dönemiyle başlayan birçok düğün programı yüzünden, oldukça yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yoğun tempoda size kaliteli bir hizmet verebilmemiz için en az 4 hafta öncesinden bizimle iletişe geçmenizi ve yerinizi ayırmanızı önermekteyiz. Böylelikle o gün hangi saatte gelirseniz o saatleri tamamen sizlere ayırabilecek ve sizi buradan memnun gönderebileceğiz.

Düğün gününüzde gelin adaylarımızı yalnız bırakmak istemeyen yakınları için de hizmet verebilmekteyiz. 7-8 kişiye aynı anda hizmet verebilecek geniş bir salona sahip olduğumuzu hatırlatalım.

İstanbul’da bulunan Sizle Kuaför Bahçelievler’de faaliyet gösteriyor. Bizlere özel araçlarınız ile ve birçok toplu taşıma aracıyla ulaşabilmektesiniz. Ulaşım konusunda, bu önemli düğün gününüzde sıkıntı çekmemeniz bizim için çok önemli. Merkezi konumumuz sayesinde rahat bir şekilde gidip gelebileceksiniz.

Düğün gününüzde Sizle Kuaför farkını yaşamak ve işletmemiz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Bahcelievler mah.nacikasım caddesi no17/7

  • Haritadaki Konumu

    Sizle Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.