Sizle Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Sizle Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Sizle Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sizle Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sizle Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Sizle Kuaför Hakkında

Saçınızı ve makyajınızı profesyonel ekibimiz ile birlikte tasarlıyoruz. Öncelikle aklınızda fikir var ise onları dinliyoruz. Uygunluğunu birlikte değerlendiriyor ve diğer unsurları da göz önünde bulunduruyoruz. Nedir bu diğer unsurlar? Söyleyelim. Saçınızı tasarlarken saç yapınız, vücut yapınız, yüz şekliniz, gelinlik modeliniz gibi detayları önemsiyoruz. Bunlarla uyumlu olacak bir saç, tam olarak kusursuz bir gelin olmanızı sağlayacak. Makyajınızı ise ekstra olarak saç modelinizle de uyumlu olması için seçiyoruz. Saçınızın düğün boyunca bozulmaması ve ilk yapıldığı zamanki görünümünü koruması için özel spreyler ile saçınızı sabitliyoruz.

Bu profesyonel ekibimiz saç ve makyaj dışında cilt bakımı, takma tırnak, ağda, manikür ve pedikür gibi hizmetlerde de yanınızda oluyor. Bu alanda birçok eğitim ve sertifika aldıklarını ve kaliteli hizmetlerini sizlerin en mutlu gününüz için sağlayacaklarını belirtelim.

Özellikle bahar dönemiyle başlayan birçok düğün programı yüzünden, oldukça yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yoğun tempoda size kaliteli bir hizmet verebilmemiz için en az 4 hafta öncesinden bizimle iletişe geçmenizi ve yerinizi ayırmanızı önermekteyiz. Böylelikle o gün hangi saatte gelirseniz o saatleri tamamen sizlere ayırabilecek ve sizi buradan memnun gönderebileceğiz.

Düğün gününüzde gelin adaylarımızı yalnız bırakmak istemeyen yakınları için de hizmet verebilmekteyiz. 7-8 kişiye aynı anda hizmet verebilecek geniş bir salona sahip olduğumuzu hatırlatalım.

İstanbul’da bulunan Sizle Kuaför Bahçelievler’de faaliyet gösteriyor. Bizlere özel araçlarınız ile ve birçok toplu taşıma aracıyla ulaşabilmektesiniz. Ulaşım konusunda, bu önemli düğün gününüzde sıkıntı çekmemeniz bizim için çok önemli. Merkezi konumumuz sayesinde rahat bir şekilde gidip gelebileceksiniz.

Düğün gününüzde Sizle Kuaför farkını yaşamak ve işletmemiz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahcelievler mah.nacikasım caddesi no17/7

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sizle Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.