Simge Kuaför

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Simge Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Simge Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Simge Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Simge Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Simge Kuaför Hakkında

Davetlilerinizin tüm bakışlarının üzerinizde olduğu düğün gününüzde, kusursuz bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız size iyi bir haberimiz var. Çünkü Simge Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel bir hizmet sunarak düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyor.

Düğün gününüzde her şeyin mükemmel olmasını istediğinizi biliyoruz. Salonumuzda bu nedenle her detay sizin içinize tam olarak sinmeden çalışmayı bırakmıyoruz. Hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi öğreniyoruz. Edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket ederek hazırlıklarınızın sonunda aynada oluşan görüntünün yüzünüzde gülücükler oluşturmasını sağlıyoruz.

Gelin hazırlıklarınızı yaparken sizin görüşlerinizin yanında dilerseniz sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçı ve makyajı konusunda size yardımcı oluyoruz. Gelin saçınızı ve makyajınızı belirlerken yüz şekliniz, duvağınız, gelinliğiniz, düğün mekanınız, düğün konseptiniz gibi pek çok farklı faktöre dikkat ediyoruz. Bu sayede sizi bir bütün olarak uyumlu ve kusursuz bir güzelliğe ulaştırabiliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken uyguladığımız her işlemden beklediğimiz sonuçları alabilmek için kullandığımız ürünler konusunda da oldukça özenli davranıyoruz. Düğün gününüzde bambaşka bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız, renklendirme ve kesim konusunda kaliteli bir hizmet verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, saçlarınızın doğal ışıltısını korumaya özen gösteriyoruz. Muhteşem güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de saçlarınızda kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya ve makyajınızı kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri ile hazırlamaya dikkat ediyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Simge İstanbul kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olup, güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Zafer Mahallesi Bağlarbaşı Sokak Yenibosna Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.