Sevda Bayan Kuaförü Küçükçekmece

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Sevda Bayan Kuaförü Küçükçekmece Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Sevda Bayan Kuaförü Küçükçekmece Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sevda Bayan Kuaförü Küçükçekmece Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sevda Bayan Kuaförü Küçükçekmece Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Sevda Bayan Kuaförü Küçükçekmece Hakkında

Düğün tarihinizde sizi görkemli gösterecek detayların başında saçınız ve makyajınız geliyor. Biz de bu işte profesyonel bir eğitim almış bir ekiple çalışmanızı istiyor ve sizleri Sevda Bayan Kuaförü’ne bekliyoruz.

Alanında uzman ekibimiz gelin adaylarımız salonumuza geldiği andan itibaren yanlarında oluyorlar. Bizi tercih ettiğiniz süre boyunca her isteğinizi karşılamak için çalışacaklarını belirtelim. Gelin saçı ve makyajı konusunda uzun süre eğitim aldıklarını ve bu konuda birçok detaya hâkim olduklarını belirtelim. Gelin adayımızın aklında herhangi bir fikir var ise bu fikri bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Eğer saç yapınız, vücut tipiniz ve yüz şekliniz söylediğiniz modelle uyum içindeyse dilediğiniz gibi bir modeli çıkarmaya çalışıyoruz. Ama değilse; sizin için çok daha iyi gözükeceğini düşündüğümüz modelleri beğeninize sunuyoruz. Saçınızı tamamladıktan sonra sıra geldi makyaja... Makyajınızı gerçekleştirirken göz renginiz, burun tipiniz hatta elmacık kemiğinize kadar dikkat ediyoruz. Bugünü bir kere yaşayacaksınız, o yüzden en iyisini hak ediyorsunuz.

Saç ve makyajınızı tamamlarken size eşlik eden sevenleriniz var ise, salonumuzda bu konuklarımızı da ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bünyemizde takma kirpik, manikür, pedikür, ağda ve cilt bakımı gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Gelin başı dışında burgu fön, defrize, fantezi topuz, fön, geçici doğal dalga, gölge, kaynak gibi seçenekleriniz de mevcut.

Özellikle yaz aylarına yaklaşırken düğünlerin arttığını ve bizim de yoğun bir tempoda çalıştığımızı söyleyelim. Bu yoğunluğumuzda bizi tercih etmek için en az 4 hafta önceden iletişime geçerseniz çok daha iyi hazırlı süreci geçirebiliriz. Böylelikle hiçbir aksaklık yaşanmadan günü güzel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Düğün gününde yaşanan telaş ve paniği çok iyi biliyoruz. Bu telaşı geniş kuaför salonumuzda en aza indiriyoruz. Konforlu ve rahat salonumuzun tüm isteklerinizi karşılayacak imkânlara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bizi tercih etmek ve düğün gününüzde Sevda Bayan Kuaförü İstanbul farkını yaşamak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Güzelliğinize güzellik katmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Gültepe Mahallesi 1, Alageyik Sk. No:17/C, 34000 Küçükçekmece

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sevda Bayan Kuaförü Küçükçekmece Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.