Sevcan Muse Kuaför

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Sevcan Muse Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Sevcan Muse Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sevcan Muse Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sevcan Muse Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sevcan Muse Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde her detayıyla özenle hazırlanmış kusursuz güzelliğinizle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız sizi Sevcan Kuaför’e davete ediyoruz.

Kuaför sektörüne adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla size her zaman kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde her şeyin en iyisini istediğinizi biliyor, en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmanızı sağlamak için büyük bir özenle çalışıyoruz.

Salonumuzda hijyene ve kullandığımız ürünlerin güvenilirliğine çok önem veriyoruz. Kullandığımız ekipmanlarda doğru dezenfeksiyon yöntemleri kullanarak, her işlemde size güvenli bir hizmet sunuyoruz. Salonumuzda uyguladığımız her işlemden de en iyi sonuçları alabilmek için sadece en güvendiğimiz kaliteli markaların ürünleri ile hazırlıklarınızı yapıyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, saçlarınızın düğün gününüzde sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken öncelikle sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi tam olarak karşılamayı hedefliyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca da edindiğimiz bu bilgileri göz önünde bulundurarak hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız konusunda sizin isteklerinizin yanı sıra profesyonel bir bakış açısıyla; gelinlik modelinizi, yüz şeklinizi, düğün mekanınızı ve konseptinizi iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde bir bütün olarak uyumlu bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Özenle hazırlanmış güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Sevcan Gaziosmanpaşa kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıp, tüm hayran bakışları üzerinize toplamanız için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Eski Edirne Asfaltı No:244/2 Yıkıcı Durağı 500 Evler Gaziosmanpaşa /İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.