Semra Kışla

E-posta Gönder

 • Bağcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Semra Kışla Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Semra Kışla Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Semra Kışla Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Semra Kışla Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Semra Kışla Hakkında

Saç ve makyajınız konusunda da oldukça titiz bir ekiple birlikte çalışmak ister misiniz? İstanbul’da hizmet verdiğimiz Semra Kışla isimli kuaför salonumuzda düşlerinizi süsleyen gelin olmanızı sağlayacak saç ve makyaj uygulamaları yapıyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalıştığımız kuaför salonumuz içerisinde profesyonel makyaj, saç tasarımı ve türban tasarımı hizmetlerimiz bulunuyor. Her zevke uygun farklı bir tasarım yaptığımız kuaförümüzde kişiye özel çalışıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek huzur dolu bir ortamda sizi misafir ediyoruz. Yıllar boyunca elde ettiğimiz tüm tecrübeleri çalışmalarımız esnasında uyguluyoruz. Dünyada moda olan trendleri de takip ediyoruz. Tüm bunlara ek olarak kaliteli malzemeler kullanıyor ve hijyenik bir ortamda hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Düğün gününüzden önce sizinle mutlaka kuaför salonumuzda bir araya geliyoruz. Düğün gününüzün hazırlıklarına dair planlama yapıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, sevdiğiniz tarzları gelinliğinizi öğreniyoruz. Sizin tarzınıza yakışacak modeller hakkında fikir veriyor ve daima son kararı ise size bırakıyoruz. Beğendiğiniz tüm saç ve makyaj stillerini kolayca yapabiliyoruz.

Saçlarınıza maşa ve fön yardımıyla önce şekil veriyor ardından farklı toplama stilleri uyguluyoruz. Tacınıza ve duvağınıza göre de saçınızı yaptığımız zamanlar oluyor. Makyaj aşamasında ise cilt yapınızı ve ten renginizi göz önünde bulunduruyoruz. İster doğal tonlarda isterseniz de koyu renk bir makyaj yapabiliyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkararak etkileyici görünmenizi sağlıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullanımını ise her makyajda mutlaka yapıyoruz. Hazırlıklarınız bittikten sonra sizi kuaför salonumuzun isminin yazılı olduğu bir pankartın önünde sanki ekran yıldızlarından biriymişsiniz gibi fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Siz de Bağcılar kuaför salonları arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz yerimizde içinize sinen bir görüntüye sahip olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.