Seda Kuaför & Güzellik Salonu

E-posta Gönder

  • Çatalca, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Seda Kuaför & Güzellik Salonu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Seda Kuaför & Güzellik Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Seda Kuaför & Güzellik Salonu Sık Sorulan Sorular

Seda Kuaför & Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Seda Kuaför & Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Seda Kuaför & Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Seda Kuaför & Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Seda Kuaför & Güzellik Salonu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Seda Kuaför & Güzellik Salonu şehir dışında hizmet vermiyor.


Seda Kuaför & Güzellik Salonu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Seda Kuaför & Güzellik Salonu ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Seda Kuaför & Güzellik Salonu Hakkında

Çok uzun yıllardır kuaförlük mesleğini en iyi şekilde yapıyor ve güzellik sektörüne hizmet etmekten ötürü mutluluk duyuyoruz. Şimdiye dek sayısız kadına hizmet verdiğimiz ve işlemlerini başarıyla yaptığımız salonumuz Seda Kuaför Çatalca’da, merkezi bir konumda bulunuyor. Burada işinin ehli ve alanında uzman iyi bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Hem misafirperverlik hem de güler yüzlülükle konuklarımızı ağırlıyor, ihtiyaç duydukları işlemleri titizlikle yapıyoruz.

Ferah, temiz ve konforlu salonumuzda bir kuaförden beklenebilecek her hizmeti layığıyla yerine getiriyoruz. Bunları örnek vermek gerekirse şöyle sıralayabiliriz. Özel gün ve organizasyonlar için düğün, nişan merasimi, kına gecesi, söz, sünnet töreni, mezuniyet balosu, nikah töreni gibi günlerde gelin başı ve özel gün saç makyajı yapıyoruz. Gündelik hizmetlerimiz içerisinde ise; topuz, saç tasarımı, porselen ve günlük makyaj, kesim, fön, perma, ombre, boya, ağda, manikür ve pedikür, kaş kontür, cilt bakımı, saç bakımı gibi sayısız işlem mevcut. Tüm bu uygulamalarımızı en iyi şekilde yapabilmek için konunun kendi uzmanına işi teslim ediyoruz.

Çok önemli ve tekrarı olmayan günler olduğu için düğünler üzerinde biraz daha durmak ve konuyla ilgili detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Hayatlarını birleştirme kararı alan ve bunu da tüm sevdikleriyle birlikte güzel bir törenle kutlamak isteyen çiftleri şimdiden tebrik ediyoruz. Düğünlerin olmazsa olmazlarından gelin başı için de onlara yardımcı olabileceğimizi belirtmek isteriz. Gelin adaylarını salonumuzda ağırlayarak heyecanlarını paylaşmayı ve hayal ettikleri gibi bir hazırlık süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Saç tasarımı için istenen modeli aynı şekilde uygulayabiliyor, profesyonel makyajda ise kaliteli ürünler kullanıp doğal tonlarla gerçek güzelliği ortaya çıkarıyoruz. Çatalca Seda Kuaför olarak tüm detaylara incelikle dikkat ediyoruz. En güzel gününüzü şansa bırakmamak için yandaki formu doldurup bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ferhatpaşa, Tahta Köprü Sokağı, 34888 Çatalca/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.