Saloon Moda

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Saloon Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Saloon Moda Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Saloon Moda Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik, Gelin paketi, Düğün gruplarına hizmet, Tesettür tasarım, Gelin odası, Peruk, Çıtçıt saç


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  8

Saloon Moda Hakkında

Salon Moda’da 2010 yılından beri kaliteli bir hizmet veriyoruz. İstanbul gelin saçı ve makyajı alanında deneyimli bir ekibimiz var. Güzellik dünyasının en kaliteli ürünleri ve profesyonel ekipmanlarla gelinlerimize kapsamlı bir bakım, saç tasarım ve makyaj hizmeti verebiliriz. Düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi yansıtacak saç modeli ve makyaj tarzı için doğru yerdesiniz. Bu tatlı telaşınızda yanınızdayız ve sizi mutlu edecek sonuçlar sunuyoruz.

Deneyim

Profesyonel ekibimizle gelinlerimize ayrıcalıklı hizmetler veriyoruz. Salon Moda’ya adım atan gelinlerimiz bugüne dek her zaman bizden beğeniyle söz etti. Güzelliğinize dair her şeyi bulabileceğiniz salonumuzda gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça başarılıyız. Sizi dinliyor, düğün gününüzde en içinize sinecek saç tasarımları ve makyaj tarzlarını yakalıyoruz. Özel günlerinizde kendinizi güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız, biz buradayız.

Hizmetler

Güzellik salonumuzda protez tırnak, ipek kirpik, takma kirpik ve lifting gibi uygulamalar bulabilirsiniz. Özellikle ipek kirpik hizmetimizle göz makyajınızın çok daha belirgin ve büyüleyici olmasını sağlıyoruz. Saç bakımı ve tasarımı da uzmanlık alanlarımızın başında geliyor. Geleneksel bakım hizmetleri olan ağda, manikür, pedikür gibi uygulamaları da Salon Moda farkıyla deneyimlemeniz mümkün.

Gelin saç makyaj fiyatları İstanbul’da ne kadar farklılık gösterse de, gelin paketlerimizle bütçenizi de düşünüyoruz. Düğün günü gelin hanımla birlikte 8 kişiyle daha ilgilenebiliriz. Gelin saç ve makyaj çalışmalarımızı sadece salonumuzda sunarak sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet veriyoruz. Dilerseniz düğün günü hazırlanırken gelin odamızda mola vererek dinlenebilirsiniz. Peruk ve çıt çıt saç gibi taleplerinizi de karşılıyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Gelin saçınızda nasıl bir tarz istediğinize karar verirken dilerseniz en son moda örnekleri inceleyebilir veya aklınızda bir model varsa üzerinde çalışabiliriz. Topuz, protez saç ve kaynak, Salon Moda olarak en iddialı olduğumuz hizmetlerimizden. Düğün günü rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kişiliğinizi yansıtacak en şık saç tasarımıyla sizi buradan mutlu göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Avrupa yakası gelin başı kuaför ve makyaj hizmeti verirken önceliğimiz doğal güzelliğinizi ve içinizdeki ışıltıyı ortaya çıkarmak. Yüz şekliniz ve fizik yapınıza göre size önerilerde bulunuyoruz. Düğününüzde nasıl bir konsept benimsediğiniz ve gelinliğinizin ayrıntıları da seçimimizi etkiliyor. Tüm bu bilgiler ışığında en kaliteli ürünlerle kalıcı ve göz alıcı bir makyaj uyguluyoruz.

Salon Moda’ya adım atan tüm gelinlerimize ayrıcalıklı hizmetler sunuyor ve özellikle gelin saç ve makyajında tam da istedikleri görüntüye kavuşmalarını sağlıyoruz. Özel günlerinizde hayallerinize ulaşmak için deneyimli saç ve makyaj uzmanlarımıza güvenebilirsiniz. Randevu almak isterseniz, sayfanın altındaki iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz. Unutmayın, mutluluğa atılan ilk adımlar Salon Moda’da atılır!

İletişim

 • Adres:

  Hüriyet mahallesi, akdeniz caddesi, no:61/63

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saloon Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.