Saloon Mes

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Saloon Mes Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Saloon Mes Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Mes Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Mes Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Saloon Mes Hakkında

Göz kamaştıran bir gelin olmanız Saloon Mes Kuaför Pendik’te mümkün! Profesyonel ekibimiz, güler yüzlü yaklaşımımız, hijyenik ortamımız ve kullandığımız kaliteli malzemelerle size unutulmaz bir hazırlık süreci yaşatıyoruz.

Uzun zamandır işinde uzman ekibimizle birlikte çok sayıda gelini düğünlerine hazırlıyoruz. Kişiye özel yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarımızla beklentilerinizi karşılıyor ve istekleriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübelerle de size doğru yönlendirmelerde bulunuyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak cilt sağlığınızı koruyor aynı zamanda da uzun süre kalıcılığı süren uygulamalar yapıyoruz.

Düğünden önce sizi kuaför salonumuzda ağırlayarak düğün gününüze dair planlama yapıyoruz. Düğün mekanınızı, düğün konseptinizi, zevklerinizi göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak tarzların neler olduğuna karar veriyoruz. Düğün günü sizi yakınlarınızla birlikte ağırlayarak eğlenceli bir hazırlık süreci geçirmenizi istiyoruz. Bize önceden sayı verdiğinizde kullanacağımız ekipmanları ve çalışacak elemanlarımızı önceden belirliyoruz.

Saçınızın uzun ya da kısa olması fark etmeksizin istediğiniz modelleri rahatlıkla yapıyoruz. Renklendirme ve kesim uygulamalarımızla da imaj değişikliği yaparak konuklarınızın karşına farklı bir stilde çıkmanızı sağlıyoruz. Makyaj aşamasına geldiğimizde ise yüz hatlarınıza en uygun işlemlerin neler olduğuna karar veriyoruz. Ten renginize uygun renkler tercih ederek göz kamaştırıcı görünmenizi sağlıyoruz. Kontur, aydınlatıcı ve bronzerı yüzünüzün belirli bölgelerine uygulayarak yüz hatlarınızın ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Kaşlarınızı kalem yardımıyla belirginleştiriyor, şekil veriyoruz. Makyajınızın genel renklerine uyumlu allık ve ruj kullanıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullanımlarımızla da eğlencenizin sonunda bile sanki az önce kuaför salonumuzdan çıkmışsınız gibi görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Pendik kuaförleri arasında yer alan güzellik salonumuzun şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sağladığımız ayrıcalıklı imkanları değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Doğu Mah. Değerli Sok. Babacan Apt. No:6 Daire:1 Pendik, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.