Salon Tuğba Zeytinburnu

E-posta Gönder

 • Zeytinburnu, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Salon Tuğba Zeytinburnu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Salon Tuğba Zeytinburnu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Tuğba Zeytinburnu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Tuğba Zeytinburnu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon Tuğba Zeytinburnu Hakkında

Sağlık ve hijyen kurallarına özen gösteren kuaför salonumuzda, hayal ettiğiniz güzelliğe kavuşmaya ne dersiniz? Uzun zamandır planlama yaptığınız düğün gününüzde kusursuz bir şekilde tasarlanmış saçlara sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle üstlendiğimiz sorumluluğun da farkındayız! Hiç endişelenmeyin; yürüttüğümüz titiz çalışmalar, kullandığımız kaliteli ürünler ve güler yüzlü hizmetlerimizle burada tam da istediğiniz gibi bir süreç yaşayacaksınız.

Salon Tuğba Zeytinburnu'nda alanında uzman bir ekip bulunuyor. Her zaman daha iyisi için çalışan bu ekibimiz kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Yarattığımız bu samimi ortamda hayallerinizi rahatlıkla bizimle paylaşabiliyorsunuz. Üstelik özel günleriniz dışında; saç kesimi, boya, manikür ve pedikür gibi işlemlerinizi yaptırmak için de bizi tercih edebilirsiniz.

Talep etmeniz durumunda saçlarınıza bakım da uygulayabileceğimiz ön görüşme sürecimiz gayet keyifli geçiyor. Randevu sistemiyle çalıştığımızdan süreç boyunca sadece sizinle ilgilenip isteklerinizi dinleyebiliyoruz. Güzelliğinize güzellik katacak saç modelini tasarlamadan önce belli kriterleri değerlendiriyoruz; düğün konseptiniz, gelinliğinizin modeli ve saç uzunluğunuz... Bunu yapma amacımız her detayın birbiriyle uyumlu olmasını sağlamak. Bir örnekle açıklamamız gerekirse; mesela bir kır düğünü yapacaksanız ve yakası açık bir gelinlik tercih ettiyseniz daha çok örgü ve açık saç modellerine yöneliyoruz. Çünkü bu romantik atmosfere gösterişli topuzları hiç yakıştıramıyoruz. Tabii ki son karar sizin!

En az saçlarınız kadar önem verdiğimiz gelin makyajınızı seçerken de titiz davranıyoruz. Yüzünüze temas eden her ürünün sağlığınızı tehdit etmemesine ve doğal olmasına özen gösteriyoruz. Yüz hatlarınızı dikkate alarak sihirli dokunuşlar yapıyor, gün boyu kalıcılık için özel spreylerden yardım alıyoruz. Bu sayede makyajınızın bozulmayacağını bilerek gönlünüzce eğlenebiliyorsunuz.

Zeytinburnu kuaförleri arasında yer alan Salon Tuğba ekibinin hizmetleri hakkında bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu doldurulmayı bekliyor!

İletişim

 • Adres:

  Gökalp Mah, 58. Blv Cd No55 D:Kat 5, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.