Rüyam Talat Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Rüyam Talat Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Rüyam Talat Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Rüyam Talat Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Rüyam Talat Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Rüyam Talat Güzellik Salonu Hakkında

Unutulmaz bir gelin olmak için Rüyam Talat Güzellik Salonu’nda sizinle tanışmayı bekliyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte uzun zamandır çok sayıda gelin adayına hayatının en özel günlerinde yardımcı oluyoruz. Saç ve makyaj tasarımlarımızla ile göz kamaştırmanızı sağlıyor ve gecenin yıldızı olmanızı istiyoruz.

Güler yüzlü bir ekiple, samimi bir ortamda hizmet veriyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalıştığımız için daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Güzellik sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyor ve çalışmalarımızda yer veriyoruz. Kişisel bakım hizmetleri, saç tasarımı, makyaj tasarımı, saç kesimi, boya, ombre, renklendirme işlemleri ile imaj değişikliği konusunda da size yardımcı oluyoruz. Keyifli bir hazırlık süreci geçirmeniz için sizi sevdiklerinizle birlikte düğün günü ağırlıyoruz. Bize önceden kaç kişilik bir ekiple geleceğinizi söylemeniz hazırlıkları yapmamız için yeterli oluyor.

Düğün öncesi sizinle tanışarak nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine konuşuyoruz. Gelinlik modeliniz, hayalini kurduğunuz detaylar ve düğün mekanınız tarzınıza karar vermemiz de yardımcı oluyor. Saç yapınızı da göz önünde bulundurarak istediğiniz her modeli rahatlıkla yaptığımızı söyleyebiliriz. En temel saç yapım işlemlerinden olan maşa ve fön yardımı ile saçlarınızı hazırlıyor ardından farklı toplama stilleri ile şekil veriyoruz.

Makyaj aşamasına geldiğimizde ise kaliteli malzemeler kullandığımızı öncelikle bildirmek isteriz. Cildinizin pürüzsüz görünmesini istediğimiz için ten renginize uygun kapatıcılığı yüksek bir fondöten kullanıyoruz. Cilt tonunuzu eşitledikten sonra göz yapınıza uygun bir makyaj stil belirliyor ve onu yapıyoruz. İster koyu tonları isterseniz de sade ve doğal tonları kullanabiliyoruz. Aydınlatıcı kullanımı ile ıslak ve canlı görülen bir makyaj yapıyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştiriyor, daha sonra allık ve ruj ile yüzünüze canlılık atıyoruz. Hazırlıklarımız bittiğinde ise yaptığımız işlemlerin kalıcılığını koruması için sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri arasında yer aldığımız Rüyam Talat Kuaför’de sunduğumuz imkanlardan yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mimar Sinan Mah. Davutpaşa Cad. No 43 Esenler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.