Rüyam Kuaför

E-posta Gönder

 • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Rüyam Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Rüyam Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Rüyam Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Rüyam Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Rüyam Kuaför Hakkında

Özenle tasarlanmış bir gelin saçı ve son zamanların trendleri dikkate alınarak uygulanan profesyonel bir makyaj düğün günü güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli faktör olacak. Bu nedenle kuaför seçiminizde hassas davranmanız gerektiğini düşünüyoruz. Eğer düğün gününüze Rüyam Kuaför aracılığıyla hazırlanırsanız, hayal ettiğiniz özeni salonumuzda göreceğinize emin olabilirsiniz. Üstelik sadece özel günlerinizde değil, günlük yaşantınızdaki ihtiyaçlarınızı da karşılayacak birçok hizmetimiz bulunuyor: Manikür, pedikür, microblading, doğal kaş uygulaması, keratin saç bakımı, boya...

Sultangazi kuaförleri arasında yer alan Rüyam Kuaför ile çalışmaya karar verdiğinizde hemen bir ön görüşme yapıyoruz. Düğün konseptinizi, gelinliğinizin modeli üzerinde konuşup saç tasarımınıza karar verdiğimiz bu aşama gayet eğlenceli geçiyor. Aklınızda fikir edinmesi açısından daha önce yaptığımız saçlardan örnekler göstermeyi de ihmal etmiyoruz.

Genellikle topuz konusunda uzmanlaşan ekibimiz, daha birçok saç modelini hayata geçirebiliyor. Mesela gelinliğinizin yakası açıksa su dalgası tasarımlara yöneliyoruz. Saça romantizm katan bu saç tasarımını minimal aksesuarlar ve çiçeklerle süslüyoruz. İşlemlerimizden sonra ortaya gelinliğinizle uyumlu göz kamaştıran bir tasarım çıkıyor. Topuz modellerimiz hakkında bilgi vermemiz gerekirse; genellikle modern topuzlar üzerinden çalıştığımızı söyleyebiliriz. Bunlar dışında yüksek ve ensede topuz uygulamalarımız da çoğu gelin adayımız tarafın çok seviliyor. Kısacası model seçiminizi yapın ve gerisini uzman ekibimize bırakın.

En az saçlarınız kadar önem verdiğiniz makyajınızı da profesyonel dokunuşlarımız eşliğinde yapıyoruz. Uygulama aşamasında en sevdiğiniz renkleri kullanıyor, gözlerini öne çıkarmak gelin adaylarımıza değerli tavsiyeler veriyoruz. Uygulanan makyajın bozulmaması için doğal spreylerden yararlanmayı da atlamadığımızı belirtelim.

Gelin saçı ve makyajı için kuaför arayışınıza son verecek hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün tarihiniz için randevu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.