Perihan Kuaför

E-posta Gönder

  • Bağcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Perihan Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Perihan Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Perihan Kuaför Sık Sorulan Sorular

Perihan Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Perihan Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Perihan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Perihan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Perihan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Perihan Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Perihan Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Perihan Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Perihan Kuaför Hakkında

Telafisi olmayan günlerin vazgeçilmezi olan Perihan Kuaför düğün gününüzde sizi de konforlu ve modern salonunda görmek için sabırsızlanıyor! Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlar, güler yüzlü ekip ve uygun fiyatlar ile gün sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılacağınızdan eminiz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Gelin adaylarımızın salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmaları, neden bu sektörde olduğumuzu bize bir kez daha hatırlatıyor. İşimize olan aşkımız, sizlerin geri dönüşleriyle daha da artıyor.

Yenilikçi bir hizmet anlayışı ile çalışıyor, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Modaya ayak uyduruyor, en yeni trendleri salonumuzda uyguluyoruz. Gelin adaylarımızın istek ve ihtiyaçlarını da bu sayede eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Hayal ettiğiniz bir gelin olmak için doğru yerdesiniz!

Bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimizi en iyi şekilde kullanıyor, saç ve makyajınız için çeşitli modeller önerirken imaj danışmanlığı da yapıyoruz. Tarzınız ve zevkinize uygun modeller sunarken önemli kriterleri de atlamıyoruz. Örneğin gelinliğiniz, ten renginiz, saç renginiz, saç uzunluğunuz, yüz hatlarınız ve düğün konseptiniz bu modelleri oluştururken dikkat ettiğimiz unsurların başında geliyor. Bu yüzden de Bağcılar kuaförlerinden farklılaşıyor, bu özel günde kusursuz görünmeniz için her detayın üstünde duruyoruz.

Özellikle düğünlerin sıklaştığı bahar ve yaz ayları için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Yoğun bir tempoda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle detaylı bir hazırlık yapıyor, ekibimiz ile birlikte günün büyük bir bölümünü size ayırabiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yüzyıl Mahallesi Barbaros Caddesi No:139 Kat:1 Bağcılar/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.