Özcan İpek Kuaför

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Özcan İpek Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Özcan İpek Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özcan İpek Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Özcan İpek Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Özcan İpek Kuaför Hakkında

Uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve işimizi severek yaparak müşterilerimizi güler yüzlülükle ağırlıyoruz. Salonumuz Özcan İpek Kuaför Gaziosmanpaşa’da bulunuyor ve burada her yıl sayısız hanımefendiyi ağırlayarak ihtiyaç duydukları bakımları yapıyoruz.

Çok yönlü bir kuaför salonu olarak kadınların ihtiyaç duyduğu ve talep ettiği hemen her işlemi başarıyla uyguluyoruz. Saç tasarımı, kesim, renklendirme, ombre ve sombre, röfle, keratin bakım, saç botoksu, mikro kaynak, kalıcı makyaj, 3D kıl tekniği, microblading, kaş kontür, profesyonel ve normal makyaj, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi pek çok hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz. Tüm bunlar haricinde özel günler ve etkinlikler için de özenli görünümlere kavuşmak isteyen hanımefendileri salonumuzda ağırlıyoruz. Düğünler, nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, özel davetler, kutlamalar, sünnet düğünleri ve benzeri organizasyonlar için saç ve makyaj hizmeti veriyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse hayatlarını sevdikleriyle birleştirmek isteyen gelinlerimizin hayallerindeki görünüme kavuşmalarına yardımcı oluyoruz. Onları dinliyor, tarzlarını anlıyor, beklentilerini öğreniyor ve buna göre bir çalışma yapıyoruz. Eğer saçları için seçtikleri bir model varsa bunu aynı şekilde uyguluyoruz ancak eğer karar verememişlerse kendi tasarımlarımızdan ve güncel modellerden örnekler göstererek karar vermelerine yardımcı oluyoruz. Makyaj konusunda ise onları makyözümüze emanet ediyoruz. Profesyonel makyajda gelinimizin ten rengiyle uyumlu ve yüz hatlarını ortaya çıkaracak tonlar tercih ediyoruz. En kaliteli markaların sevilen ürünlerini kullanıyoruz ve makyajın gelinimizin güzelliğini ön plana çıkarmasını sağlıyoruz.

Salonumuzda genellikle randevu sistemiyle çalışıyoruz ve bu sayede müşterilerimize gereken ilgi ve alakayı gösterebiliyoruz. Gelin saçı ve makyajı içinse randevu almak ve bunu özellikle düğünden önceki bir tarihte yapmak yer ayırmak için oldukça önemli. Eğer işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız yandaki formu doldurun ve bize ulaşarak kendinizi Özcan İpek Kuaför‘e emanet edin.

İletişim

 • Adres:

  Pazariçi Mh. İnkılap Cd. No:36/1 Gaziosmanpaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.