Nursemin Kuaför

E-posta Gönder

 • Güngören, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Nursemin Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Nursemin Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nursemin Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nursemin Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Nursemin Kuaför Hakkında

Müstakbel eşinizle yeni bir hayata ilk adımlarınızı atacağınız düğün gününüzde yenilenmiş ve kusursuz bir güzellikle davetlilerinizin karşına çıkmanız için profesyonel ellerde yapılmış bir gelin saçı ve makyajı oldukça önemli. Biz Nursemin Kuaför olarak düğün gününüzde güzelliğiniz için size kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunarak davetlilerinizin tüm hayran bakışlarını üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Düğün gününüz için her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle gelin hazırlıklarınızın her aşamasında büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip üyemiz işini özenle yapan, profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanarak eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla dinliyor, tüm istek ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Hazırlıklarınızı yaparken edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket ederek, her detayıyla sizi mutlu edecek bir görüntüye ulaşmayı hedefliyoruz.

Size en uygun gelin saçı modelini belirlemede yüz şekliniz, düğün mekanınız, gelinlik modeliniz gibi pek çok faktör etkilidir. Biz Nursemin Kuaför olarak tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak hazırlıklarınızı yapıyor, düğün gününüzde sizi bir bütün olarak kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyoruz. Saçlarınızda düğün konseptinize, saç modelinize ve gelinliğinize uygun birbirinden güzel aksesuarlar da kullanabiliyoruz.

Düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamanıza geçtiğimizde, öncelikle yüz hatlarınıza uygun bir makyaj hazırlamaya özen gösteriyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve uzun süre kalıcı olmasına da özen gösteriyoruz. Bunun için kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Nursemin Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz düğün gününüzde mutluluğunuza sihirli dokunuşlarımızla ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Haznedar Mah. Teyfik Fikret Sok. No:19 /1A Güngören/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.