Nurhan Kılıçlı Makeup Studio

E-posta Gönder

  • Bağcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Nurhan Kılıçlı Makeup Studio Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Nurhan Kılıçlı Makeup Studio Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Nurhan Kılıçlı Makeup Studio Sık Sorulan Sorular

Nurhan Kılıçlı Makeup Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Nurhan Kılıçlı Makeup Studio gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Nurhan Kılıçlı Makeup Studio gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Nurhan Kılıçlı Makeup Studio gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Nurhan Kılıçlı Makeup Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Nurhan Kılıçlı Makeup Studio şehir dışında hizmet vermiyor.


Nurhan Kılıçlı Makeup Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nurhan Kılıçlı Makeup Studio ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Nurhan Kılıçlı Makeup Studio Hakkında

Hayatınızın en mutlu gününde kusursuz güzelliğinizle davetlilerinizin arasında mutlulukla ışıldamak istiyorsanız, Nurhan Kılıçlı Türban Tasarım ve Makeup Studio olarak size Güneşli’de profesyonel hizmet sunuyoruz.

Gelin hazırlıklarında tecrübe ve gelinleri doğru bir şekilde anlamak oldukça önemlidir. Bu nedenle biz düğün telaşınız içindeki heyecanınızı anlıyor size güler yüzlü ekibimizle rahat edeceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Hazırlıklarınıza başlamadan önce türben tasarım ve gelin makyajınızla ilgili tüm istek ve beklentilerinizi detaylıca dinliyoruz. Ardından hazırlıklarınızın her aşamasında bu istek ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak, her detayıyla içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için özenle çalışıyoruz.

Salonumuzda sadece gerçekten güvendiğimiz kaliteli markaları ürünlerine yer veriyoruz. Bu sayede yaptığımız her işlemde size en iyi hizmeti sunabiliyoruz. Kendimizi sektörde her zaman bir adım ileri taşımak için son trendleri yakından takip ediyoruz. Öğrendiğimiz trendleri başarılı bir şekilde uygulayarak, modern ve şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Türbanınızı tasarlarken kaliteli kumaşlarla hizmet sunuyoruz. Türban tasarımınızın yüz şeklinize, gelinlik modelinize ve düğün konseptinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Tasarımlarınızda dilerseniz zarif incilerden, ihtişamlı taşlara kadar çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, size bambaşka bir ışıltı katabiliyoruz.

Türban tasarımınızı tüm ayrıntılarıyla içinize sinecek şekilde hazırladıktan sonra profesyonel makeup artistimiz ile sizi kusursuz bir görüntüye ulaştırmak için hazırlıklara başlıyoruz. Düğün makyajınızın yüz hatlarınıza, düğün konseptinize, türban tasarımınıza ve tarzınıza uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Biz Nurhan Kılıçlı Makeup Studio olarak, gelinlerimizin hayalindeki son dokunuş olmaya hazırız. Siz de düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Nurhan Kılıçlı Kuaför fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.