Nur Gelinlik Sultangazi

E-posta Gönder

  • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Nur Gelinlik Sultangazi Hakkında

İstanbul Sultangazi’de faaliyet gösteren Nur Gelinlik, birbirinden güzel gelinlik modelleriyle şıklığınıza ışık tutmaya devam ediyor. Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibimiz, profesyonel ekibimiz ve günceli takip ederek tasarladığımız gelinlik modellerimizle, bir modaevinden beklediğiniz ne varsa burada bulacaksınız.

İki katlı ferah mağazamızda birçok gelinlik modeli bulunuyor. Hem bizimle tanışmak hem de bu gelinlik modellerini denemek için ilk yapmanız gereken şey randevu oluşturmak oluyor. Daha sonra uygun bir tarihte görüşmek üzere sözleşiyoruz. Sizi samimi bir ortamda güler yüzlü ekibimizle karşılıyor, hayallerinize dokunmak adına hemen çalışmalara başlıyoruz.

Öncelikle nasıl bir düğün yapacağınızı soruyoruz. Mesela bir kır düğünü mekanı seçtiyseniz, uçuş uçuş ve sade modelleri beğeninize sunuyoruz. Fakat şık bir salonda düğün yapacaksanız o zamanda A veya prenses kesim modellerimizi gösteriyoruz. Tabii tavsiyelerimiz dışında hayal ettiğiniz bir model varsa onu da değerlendirebiliyorsunuz. Unutmayın, ara sıra tavsiyeler versek de son karar her zaman sizin. Düğün mekanınız dışında önem verdiğimiz diğer bir kriter de vücut ölçüleriniz. Vücut tipinize uygun, tarzınıza hitap eden gelinliği hazır modellerimiz içinden bulamazsanız, özel dikim olanağımızdan yararlanabileceğinizi unutmayın. Hayal ettiğiniz gelinliği sıfırsan tasarlamamızı sağlayacak bu olanağımız vücudunuzun kalıbını çıkarmamızla başlıyor. Daha sonra model, kumaş ve aksesuar seçimi yapıyoruz. Dikim aşamasında sizi sık sık provalara davet ediyoruz ki gerekli olduğunda anında değişiklik yapabilelim. Ayrıca gelinlik dışında, nişanlık, kına gecesi için kaftan gibi ihtiyaçlarınızı da bizden temin edebilirsiniz.

Sultangazi gelinlik mağazası olarak isteklerinizi en güzel şekilde yerine getirip göz kamaştıran bir gelin olmanızı sağlamak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de bu süreçte bizden destek almak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.