Nt Kozmetik Güzellik Merkezi Kuaför

Nt Kozmetik Güzellik Merkezi Kuaför


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Nt Kozmetik Güzellik Merkezi Kuaför sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

NT Kozmetik Estetik ve Güzellik Merkezi Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında NT Kuaför olarak Nuray ve Tarık tarafından Pendik'te kurulmuştur. NT, 1991 yılından bu güne eğitimli kadrosu, güçlü altyapısı ile sinerjisini ve dinaminizimini, müşterilerinden aldığı enerji ile birleştirerek bu gününü oluşturmuştur. 60 yılı aşkın deneyimiyle tiyatro, sinema, televizyon, fotoğraf, video ve özel efektlerde kozmetik uzmanları ve makyaj sanatçıları tarafından en çok tercih edilen dünya lideri KRYOLAN Profesyonel Makyaj Ürünleri artık Pendik'te NT Kozmetik Kryolan Shop bölge halkının hizmetinde... Üstün Ergoline Teknolojisi, eşit bronzlaşma sağlayan en güvenli filitre donanımı, klimatronik ve hijyenik ortam, müzik yayını, aromatik kokulu ambians, dünyada ilk kez solaryumda TV keyfi Ergoline Multivision NT Solarium Merkezinde... NT Güzellik Salonu; başta müşteri memnuniyeti olmak üzere kişiye özel hizmet ve tasarım uygulamaları ile, kullanılan ürünlerin kalitesi, eğitimli personel, hijyenik ortam ve salonlarının dekorasyonu dahil yakaladığı kalite standartlarını korumayı ve daha yukarılara çıkrmayı vazgecilemeyecek bir ilke olarak belirlemiştir.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Tarik Cetin Adres Batı Mah. Vişne Sokak. Erberdi Apt. No : 45 / 8 Pendik / İstanbul
Pendik,
Evleneceklere Destek Hareketi
Nt Kozmetik Güzellik Merkezi Kuaför ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Nt Kozmetik Güzellik Merkezi Kuaför hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap