Nişantaşı Kuaför

E-posta Gönder

 • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Nişantaşı Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Nişantaşı Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nişantaşı Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nişantaşı Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Nişantaşı Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde gelin saçınız ve makyajınız eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak en önemli faktörlerden biridir. Bu nedenle Nişantaşı Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetlerle düğün gününde kusursuzu isteyen gelinlere hizmet veriyor.

Yalnızca bir kez yaşayacağınız bu özel günde her detayın içinize sinmesi bizim için oldukça önemli. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce sizi salonumuzda rahat ettirmeyi ve isteklerinizi doğru bir şekilde anlamayı oldukça önemsiyoruz. Salonumuzda size sunduğumuz rahat ve samimi bir ortamda sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyor, ardından sizi hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaştırmak için hazırlıklara başlıyoruz.

Salonumuzda kaliteye ve hijyene oldukça önem veriyor, sektöre ilk adımımızı attığımız günden bu yana size güvenilir hizmet sunuyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünlerini kullanmaya da bu nedenle oldukça önem veriyoruz. Saçlarınıza ve cildinize uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, düğün gününüzde saçlarınızın ve cildinizin sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz. Salonumuzda kullandığımız ekipmanlarda doğru sterilizasyon yöntemleri kullanarak ve ürünlerimizin temiz koşullarda saklanmasına da özen göstererek size oldukça hijyenik koşullarda hizmet veriyoruz.

Gelin saçınızda çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak saçlarınıza bambaşka bir ışıltı katabiliyoruz. Kullandığımız aksesuarların da gelin saçınız gibi yüz şeklinize, gelinlik modelinize, duvağınıza ve düğün konseptinize uygun olmasına dikkat ediyoruz. Gelin saçınızın hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile güzelliğini korumasını sağlıyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise öncelikle yüz hatlarınıza uygun adımlar atmaya çok özen gösteriyoruz. Makyajınızı hazırlarken kaliteli ve kalıcılığı yüksek ürünler kullanıyoruz. Bu sayede makyajınız yüzünüzde pürüzsüz ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde profesyonel dokunuşlarla göz alıcı bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Nişantaşı Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.