Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Newold Hair Design

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple TanışınNewold Hair Design Hakkında

Ömrünüzde yaşayacağınız en özel günü bir düşünün. Tüm sevdikleriniz yepyeni hayata başlayacağınız bugüne şahit olmak için yanınızda! Peki siz? Siz de göz kamaştıran görünümünüzle onları büyülemeye hazır mısınız? Newold Hair Design olarak gelin saçınızı ve makyajınızı için tüm tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile tamamlayacak, sizleri kusursuz bir gelin olarak düğününüze uğurlayacağız!

Gelin adaylarımızı mutlu etmek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılama amacıyla başladığımız faaliyetlerimizde bugüne kadar sayısız işlem yaptık. Gelin saçı ve makyajı konusunda deneyimlendik, farklı yorumlar ve dokunuşlar katma yeteneği kazandık. Bizi tercih eden herkese hitap ederek her zevke uygun saç ve makyaj tasarımları gerçekleştirdik. Sektörü ve modayı yakından takip ettik, yeniliklere sürekli açık olduk. En yeni trend ve konseptleri ise salonumuzda mutlaka bulabilmenizi sağladık. İşte bu özelliklerimiz ile de Küçükçekmece kuaförlerinden farklılaştık, gelin adaylarımızın aklındaki ilk isimlerden olduk. Öncü konumumuzu devam ettirmek ve çok daha fazla kitleye ulaşmak için titizlikle çalışmaya devam ediyoruz.

Düğün heyecanınızın ne kadar fazla olduğunu iyi biliyoruz. Hem heyecanınızı bastırmak hem de yaşadığınız stresi biraz olsun azaltmak için güler yüzlü ve sıcakkanlı bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Aynı zamanda tüm işlemlerimizin içinize sinmesini amaçlıyoruz. Sizlerin onayını alana kadar çalışmaya devam ediyor, salonumuza giriş yaptığınız andan itibaren her detayın sizin istediğiniz gibi olmasını istiyoruz.

Bünyemizde alanında uzman makyöz ve kuaförlerimiz bulunuyor. Son derece geniş olan ekibimiz sayesinde düğün gününüzde hem sizinle hem de yakınlarınızla rahatlıkla ilgilenebiliyoruz. Herhangi bir bekleme ya da aksaklık yaşamanızı istemediğimiz için tüm önceliğimizi size veriyoruz.

Eğer siz de güzelliğinizi Newold Hair Design ile ortaya çıkarmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cennet Mh. Alparslan Cd. N:38 Küçükçekmece

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.