Nejla Kuaför

E-posta Gönder

  • Küçükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Nejla Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Nejla Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Nejla Kuaför Sık Sorulan Sorular

Nejla Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Nejla Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Nejla Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Nejla Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Nejla Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Nejla Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Nejla Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nejla Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Nejla Kuaför Hakkında

On yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonelliğimizi birleştirerek düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için Nejla Kuaför olarak hizmetinizdeyiz.

Dört kişilik işini aşkla yapan, tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. Ekip üyelerimizin sayısını ihtiyaç durumunda arttırabiliyoruz. Salonumuzda size güler yüzlü, profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Düğün telaşınız içinde düğün yorgunluğunuzu üstünüzden atabileceğiniz konforlu ve rahat bir salonda hizmet veriyoruz. Salonumuzda sizinle birlikte on yakınınıza kadar hizmet verebiliyoruz. Bu sayede düğün gününüzde sevdiklerinizle beraber hazırlanabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde güzelliğinizi tamamlayan şüphesiz ki en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle gelin hazırlıklarınızda birçok farklı faktöre dikkat ediyor sizi bir bütün olarak en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını ve makyajınız sizin görüşleriniz doğrultusunda belirliyoruz. Düğün mekanınızı, gelinlik modelinizi, yüz şeklinizi ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek, hazırlıklarınızda tüm bu faktörleri göz önünde bulunduruyoruz.

Gelin saçı hazırlıklarınıza başladığımızda, düğün gününüzde bambaşka bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz kesimde ve renklendirmede oldukça profesyonel bir hizmet verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Gelin saçı modelinizi belirledikten sonra dilerseniz çeşit çeşit aksesuarlar kullanabiliyoruz. Gelin saçınızı hazırladıktan sonra saçlarınızın düğün gününüzde bozulmasına engel olmak için, kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyor, tokalarla güçlü bir şekilde tutturuyoruz. Salonumuzda ayrıca türban tasarım hizmeti de sunuyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde, makyajınızın yüzünüzde kalıcı ve pürüzsüz olmasına özen gösteriyoruz. Bunun için kaliteli bir baz uygulaması ile makyajınıza başlayıp, devamında da kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza uygun olmasına dikkat ederek, düğün gününüzde ışıltılı bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Nejla Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mehmet Akif Mah. Aşık Veysel Cad. 1. Kırlangıç Sok. No:6 İkitelli/Küçükçekçece İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.