• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Mina Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Mina Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Mina Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Mina Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mina Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Mina Kuaför Hakkında

Mina Kuaför, İstanbul'un güzide semtlerinden biri olan Kadıköy'de hizmet veren bir güzellik merkezi. Gelin saçı ve makyajı konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahip olan salon, özel günlerinizde sizlere unutulmaz deneyimler yaşatmayı hedefliyor. Kuaför, gelin adaylarının özel günlerinde yıldız gibi parıl parıl parlaması için kaliteli hizmet anlayışıyla çalışarak, İstanbul gelin saç makyajı denince akla ilk gelen isimlerden birisi oluyor.

Deneyim

Güzellik salonu, gelin saçı ve makyajı konusundaki uzmanlığını, yıllar içinde kazandığı tecrübelerle pekiştiriyor ve müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet verme konusunda kendisini kanıtlıyor. Sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşım ve trendleri takip eden bir anlayışla bilinen kuaför, gelin saçından başlayan geniş hizmet yelpazesini oluşturuyor. Gelinlerinin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için uzman ekibiyle birlikte sürekli gelişiyorve yenileniyorlar.

Hizmetler

Gelin saçı ve makyajı konusundaki uzman ekibi ile müşterilerine özel çözümler oluşturarak gelinlerin en özel günlerinde kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Güzellik salonu, gelinlerinin rahat etmeleri ve istedikleri sonucu elde etmeleri için 4 hafta öncesinden iletişime geçmelerini öneriyor. Böylece beklentilerinizi detaylı şekilde anlıyor, özel talepleri değerlendiriyor ve gerekli prova süreçlerini planlıyorlar.

Ücretsiz prova imkanı sağlayan Mina Kuaför, gelin adaylarının isteklerine uygun bir şekilde sonuç alınana kadar iş birliğine devam ediyor. Aynı zamanda mekanda veya evde hizmet seçenekleriyle de müşterilerine esneklik yaratıyor ve şehir dışında hizmet verme imkanı sunuyorlar. Gelinin yakın çevresine de aynı kalitede hizmet vererek aradığınız İstanbul gelin başı kuaförü olmayı başarıyorlar.

Saç / Makyaj Tarzı

Kuaförün uzman ekibi, trendleri yakından takip ederek, gelin saçı ve makyajında modern ve şık tasarımları benimsiyor. Doğal ve zarif gelin makyajı konusundaki uzmanlığının yanı sıra, özgün ve çarpıcı bir görünüm elde etmelerine de olanak tanıyor. Saç tasarımlarında ise kısa gelin saçlarından uzun dalgalı saçlara kadar geniş seçki ile çalışan işletme, gelinlerinin tarzına uygun özel saç modelleriyle dikkat çekiyor.

Mina Kuaför, gelinlerine unutulmaz anlar yaşatmak ve özel günlerinizde en güzel hallerine kavuşturmak için azimle çalışıyor. Gelin saçı ve makyajında uzman ekibiyle her detayı özenle planlıyor, son trendleri takip ederek kişisel tarzınıza uygun özel tasarımlar hazırlıyor. Profilde yer alan bilgilerden iletişime geçerek kuaför hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, “Ücretsiz Teklif Al” formundan İstanbul gelin başı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Emin Ali Paşa Cad. Bostan Tüccarı Sk. N:22/1 Akbank Yakınında Pakta Apt. Bostancı

  • Haritadaki Konumu

    Mina Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.