Makeup Senna

E-posta Gönder

Makeup Senna Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Makeup Senna Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Makeup Senna Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet

Makeup Senna Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  1

Makeup Senna Hakkında

Düğün davetinize bambaşka bir heyecan ve hevesle hazırlandığınızın farkındayım. Bu özel günden geriye anı olarak sadece fotoğraflar ve videolar kalıyor. Doğru yapılmış bir makyaj ile tüm görüntülerde göz kamaştırdığınızı hayal ettiğiniz zaman eminim ki içiniz mutlulukla doluyor. Hayal ettiğiniz gelin makyajının aynısını Makeup Senna olarak gerçekleştiriyorum. Tüm gece güzelliğinizle parıldadığınız, gözlerin üzerinizden bir kere bile ayrılmadığı bir görüntü için beni tercih edebilirsiniz.

İstanbul profesyonel makeup artistleri arasında dinamikliğim ve yeniliğe olan sevdam ile ismimden söz ettiren biriyim. Uzun zamandır gelin adaylarımın mutluluğu için çalışıyorum. Kusursuz bir makyajla düğün günü gelinlerin kendilerini iyi hissetmeleri için elimden geleni yapıyorum. Dünya trendlerini takip ederek hep daha iyisi nasıl olabilir düşüncesiyle kendimi geliştiriyorum. Her gelin adayı için kişiye özel makyaj yaparak farklı tekniklere çalışmalarımda yer veriyorum. Renkleri kullandığım kadar mat ya da parlak detaylarla gelin adayının isteği doğrultusunda makyaj işlemimi gerçekleştiriyorum.

Hizmet almadan önce sizinle bir araya geliyorum. Gelinliğinizden saçınıza, düğün konseptinizden nasıl bir makyaj istediğinize dair tüm ayrıntıları konuşuyoruz. Renklerden, tonlamadan hatta ıslak bir makyaj isteyip istemediğinize dair pek çok karar alıyoruz. Tabii tecrübelerimi sizinle paylaşarak doğru yönlendirmelerle yüzünüze en uygun makyaja karar veriyoruz. Son olarak hizmet alacağınız günü kararlaştırarak görüşmemizi sonlandırıyoruz.

Tenden dekolte makyajına kadar her şey size uygun şekilde gerçekleşiyor. Makyaj işlemi tamamlandıktan sonra her şeyin içinize sindiği gibi olduğunu göreceksiniz. Kullandığım ürünlerin kalitesi nedeniyle gece boyu makyajınız dağılmıyor, eğlence sonu fotoğraflarında bile daha yeni yapılmış gibi görünüyor. Üstelik makyaj altında uyguladığım bazların etkisiyle kalıcılık korunuyor.

Eğer benimle iletişime geçmek ve hakkımda daha fazla bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken sayfa üzerindeki e-posta ya da telefon bilgisinden yararlanmak ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamak.

İletişim

Makeup Senna Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

P&E

Pınar & Emre

Düğün Tarihi: 23.08.2020


Makyajım tam istediğim gibi doğal,soft ve fresh oldu. Gün boyu yüzümde kaldı ve herkes tarafından çok beğenildi. Sena Hanıma çok teşekkür ederim. Yakınlarıma ve sevdiklerime sizi mutlulukta tavsiye edeceğim.

D&A

Didem & Akın

Düğün Tarihi: 17.11.2019


Her şey için çok teşekkürler. Gün boyu makyajımda bir problem olmadı ve çok beğenildi.Enerjiniz de çok yüksek.Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Tekrar çok teşekkürler :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.