Makeup Artist Çiğdem Akkuş

E-posta Gönder

Makeup Artist Çiğdem Akkuş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.000-3.000 TL

Makeup Artist Çiğdem Akkuş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Makeup Artist Çiğdem Akkuş Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Makeup Artist Çiğdem Akkuş Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Makeup Artist Çiğdem Akkuş Hakkında

Sonsuz mutluluğa ilk adımınızı atarken; düğün mekanınıza, konseptinize ve gelinliğinizin modeline karar verdiniz. Sıra geldi, bu gelinliği tamamlayacak ve düğününüzde ışıldamanızı sağlayacak bir makyaja! Bunun için, işini çok iyi yapan bir make up artiste ihityacınız var! Tam da bu noktada imdadınıza yetişiyoruz ve size, göz alıcı güzellikte bir gelin olmayı vaat ediyoruz!

Makyajınız için öncelikle, nasıl bir tarz istediğinizi öğreniyoruz. Tercihlerinize ve yüz şeklinize göre, makyajınızı belirliyoruz. Gelin makyajı aşamalarından en önemlisi olan cilt temizliğini, önceliğimiz haline getirdik. Cildinizi güzelce kirlerden arındırdıktan sonra, uygun bir nemlendirici sürüyoruz ve artık, cildiniz makyaj için hazır!

İlk olarak, cildinizdeki kırmızılıkları örtecek ve renk tonunuzu eşitleyecek bir baz uyguluyoruz. Ardından, ten renginize uygun renk tonunda fondöten ve kapatıcı kullanarak, doğal güzelliğinizi gölge düşürmeyecek şekilde ten makyajınızı yapıyoruz. Pürüzsüz ten makyajı için, doğru uygulama çok önemli. Fırça veya sünger kullanarak yaptığımız ten makyajınızı, hafif bir pudrayla sabitliyoruz. Yüzünüzü boyutlandırmak için ise; bronzer, allık ve highlighter üçlüsünün gücüden yararlanıyoruz. Bu muhteşem uygulama sonrasında, yüz hatlarınız daha belirgin hale geliyor. Sonrasında ise göz makyajınıza geçiyoruz.

Gözlerinizin ışıltısını yansıtmak için, kahverengi tonlarını kullanarak buğulu bir göz makyajı yapıyoruz ve kaşlarınızı bu gözlere uyacak şekilde dolduruyoruz. Son olarak da tüm görünümü destekleyecek ve dudaklarınıza uyumlu olacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz. Makyajınızın düğününüz boyunca kalıcı olması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Düğün günü dilerseniz, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Ayrıca, düğün yapacağınız mekanda da sizi bu değerli gününüze hazırlayabileceğimizi de belirtmek isteriz!

Siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz hizmet bu şekilde. Siz de düğün gününüzde mükemmel görünmek istiyorsanız; gelin makyajı fiyat bilgisi için, sayfanın en başında bulunan iletişim numarasını arayın ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.