M3 Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

M3 Kuaför ve Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

M3 Kuaför ve Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

M3 Kuaför ve Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

M3 Kuaför ve Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

M3 Kuaför ve Güzellik Salonu Hakkında

Kurucularımız Mehmet, Muammer ve Mete Bey tarafından 1993 senesinde Gaziosmanpaşa’nın Bağlarbaşı Caddesi’nde açılan salonumuz M3 Kuaför Ve Güzellik Salonu; en özel günlerinizden biri olan düğün gününüz için profesyonel hizmetleri ile yanınızda!

3 ortağın ilk harflerinin birleşmesi ile oluşturulan salon ismimiz M3, 1994 yılında ortaklardan Mete Bey’in ayrılması ile 2 ortak kalarak faaliyet göstermeye devam ettik. Zaman içerisinde Gaziosmanpaşa’da epey bilinen ve tanınan bir salon olmaya başlayarak 1998 yılına geldiğimizde artan ve oturmuş müşterilerimize hizmet vermeye devam ettik.

2002 senesine geldiğimizde iyice artan müşterilerimize daha konforlu, modern ve ferah bir ortamda hizmet sunabilmek için Ordu Caddesi’ndeki 3 katlı salonumuzu açma karar aldık. Kendimizi her zaman daha da geliştirme amacı güderek eğitimler almaya devam ettik. Şu ânda sektörün en deneyimli firmalarından biri olarak karşınızda olmanın mutluluğunu ve gururunu taşıdığımız salonumuzda sizi de özel günlerinizde ağırlamak istiyoruz.

Düğün gününüz için riske atmamanız gereken en önemli konuların başında tereddütsüz gelin saçınız ve makyajınız gelmekte. Hazırlık sürecinizde birlikte çalışacağınız saç tasarımcılarının ve makyaj artistlerinin; işlerinin ehli kişiler olması, saçınızı ve makyajınızı tüm gün bozulmayacak şekilde yapmaları ve sizi kusursuz bir görüneme kavuşturmaları gerekir. Edindiğimiz tecrübelerimiz ile size gecenin sonuna kadar bozulmayacak saç ve makyajınızı uyguluyoruz. Gelinliğiniz ile uyum yakalayacak, yüz hatlarınız ve ten renginize en çok yakışacak uyguları tercih ediyoruz. Böylece sizi kusursuz bir görünüme kazandırabiliyoruz.

Gelinliğinizi rahatça giyebileceğiniz gelin odamızda son hazırlıklarınızı tamamlayarak düğün mekânına doğrudan geçiş yapabilirsiniz. Sizi bu özel günde salonumuzdan en mutlu haliniz ile uğurlayacağımızın garantisini veriyoruz. Eğer siz de bizimle çalışmak ve fiyatlarımız için bilgi almak isterseniz formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ordu cad. No:15/1(Belediye karşısı) Gaziosmanpaşa/İST.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.