Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde gelin paketi, ağda, mekanda / evde hizmet, solaryum, takma kirpik, cilt bakımı, gelin odası, el / ayak masaj, düğün gruplarına hizmet, tesettür tasarım hizmetlerini vermektedir.

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım şehir dışında hizmet vermiyor.

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım ile 1 hafta önce iletişime geçilmeli.

Lina Bayan Kuaförü Saç &Türban Tasarım Hakkında

Lina Bayan Kuaförü Saç & Türban Tasarım ailesi olarak 16 yıldır gelinlerimizin en özel günlerinde yanlarında olarak hayallerinin ötesinde bir hizmet veriyoruz. Bizi diğer kuaförlerden ayıran en belirgin özelliğimiz çok yönlü hizmet vererek gelinlerimizin memnuniyetini kazanmamız. Güzellik denildiğinde akıllara ilk gelen kuaförlerden biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Günümüz trendlerini yakından takip ederek saç ve makyaja dair her türlü hizmeti gelinlerimize veriyoruz.

Deneyim

5 kişilik uzman bir kadroyla sizi ağırlıyor ve en hızlı hizmeti almanızı sağlıyoruz. Ekibimiz alanında eğitimli makyözler ve saç uzmanlarından oluşuyor. Saç ve makyaj sektöründeki eşsiz uygulamalarımızla günümüz trendlerine öncülük ediyoruz. Güzellik merkezimizde hijyene çok önem veriyoruz. Lina Bayan Kuaförü ailemize katılan gelinlerimize keyifli bir ambiyans oluşturarak düğün günü hazırlıklarının stresten uzak ve tam da hayal ettikleri gibi geçmesine yardımcı oluyoruz.

Hizmetler

Lina Bayan Kuaförü Saç & Türban Tasarım salonumuzda gelin saçı ve makyajı dışında gelin paketimizde yer alan pek çok hizmet mevcut. Manikür, pedikür ve ağda gibi hizmetlerimize ek olarak cilt bakımı, takma kirpik, solaryum, el ve ayak masajı gibi hizmetlerimizi de gelinlerimize veriyoruz. O büyük gün geldiğinde hazırlıklarınızı dilerseniz evinizde veya düğün mekanınızda da gerçekleştirebiliriz.

Düğün gününüzden 1 hafta öncesinde randevu almanız halinde gelin hanımla birlikte toplam 10 kişiye kadar rahatlıkla uygulama yapabiliyoruz. Tesettür tasarımı uzmanlık alanlarımız arasında yer alıyor. Güzellik salonumuzda gelinlerimize hazırlık sonrası dinlenmeleri için gelin odası ayrılacalığı sunuyoruz. Farklı bir görüntü tercih eden gelinlerimize çıt çıt uygulaması yapıyoruz. İstanbul gelin saç makyaj işlemlerimizde en kaliteli ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Gecenin yıldızı olan gelinlerimizin saç ve makyajlarında doğru karar vermek bizim için çok önemli. İçinize sinecek saç ve makyaj tasarımlarına birlikte karar veriyoruz. Gelinliğinizin modeli, yüz hatlarınız, göz renginiz, saçınızın yapısı ve düğün konsepti gibi ince detaylar hazırlığınızda önemli rol oynuyor. Amacımız tüm bu kriterleri analiz ederek yaptığımız makyajlarda ve çıkarttığımız saç modellerinde aynaya baktığınızda sizi gülümseten sonuçlar elde etmek.

Lina Bayan Kuaförü Saç & Türban Tasarım’ın konforuna ve kalitesine erişen gelinlerimizden biri olmanız için sizleri bekliyoruz. Bahçelievler gelin başı kuaför fiyatları, ödeme seçenekleri ve erken rezervasyon imkanlarına dair detaylı bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken sayfanın yan tarafında bulunan ‘’ Ücretsiz Teklif Al’’ formunu eksiksiz doldurmak veya sayfanın alt kısmında yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşmak.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.