Kuaför Yılmaz

E-posta Gönder

  • Güngören, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Kuaför Yılmaz Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kuaför Yılmaz Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Yılmaz Sık Sorulan Sorular

Kuaför Yılmaz gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Yılmaz gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Kuaför Yılmaz gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Yılmaz gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Yılmaz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Yılmaz şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Yılmaz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Yılmaz ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Yılmaz Hakkında

Düğününüzde göz kamaştırmanızı sağlayacak detayların başında saçınız ve makyajınız geliyor. Zevklerinizi ve tarzınızı yansıtacak, gelinliğiniz, düğün konseptiniz ve düğün mekanınızla uyumlu olacak bir saç ve makyaj modeli belirlemek için sizleri salonumuza bekliyoruz. Kuaför Yılmaz olarak tüm bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimizi en iyi şekilde kullanarak sizi ihtişamlı bir gelin olarak buradan uğurlayacağız!

Yenilikçi bir yapıyla faaliyet gösteriyoruz. Bu yüzden kendimizi sürekli geliştiriyor, sektörü ve modayı çok yakından takip ediyoruz. Son yılların en çok tercih edilen modellerini ve en yeni trendleri mutlaka salonumuzda uyguluyor, gelin adaylarımıza sunuyoruz. Böylelikle isteklerinizi de eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor, beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz.

Saç ve makyaj modeli belirlemeden önce gelin adaylarımızı yakından tanımanın daha doğru olduğunu düşünüyoruz. Taleplerinizi, hayallerinizdeki gelini ve tarzınızı yakından öğreniyor, hem saçınız hem de makyajınız için çok daha etkili modeller önerebiliyoruz. Tabii ki saçınızı ve makyajınızı tasarlarken dikkat ettiğimiz bazı kriterler bulunuyor. Saç yapınız, uzunluğunuz ve renginiz gelin saçınızı belirlemede önemli olurken yüz hatlarınız, göz renginiz ve ten renginiz de makyajınız için belirleyici unsurlar oluyor. Her ayrıntının üstünde hassasiyetle duruyor, memnuniyetinizi maksimum seviyede karşılamak için titizlikle çalışıyoruz.

Salonumuzda yalnızca saç kesim, boya, keratin bakım, cilt bakım ve makyaj gibi uygulamalarla sınırlı kalmıyor, güzelliğinizi ortaya çıkarmak için pek çok işlem uyguluyoruz. Microblading, kirpik lifting, manikür ve pedikür gibi hizmetlerimiz ile tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Yılmaz Kuaför kalitesini her detayda hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Güven Mahallesi, İnönü Cd. No:49, 34160 Güngören/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.