Kuaför Yılmaz

E-posta Gönder

 • Güngören, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Kuaför Yılmaz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Yılmaz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Yılmaz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Yılmaz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Yılmaz Hakkında

Düğününüzde göz kamaştırmanızı sağlayacak detayların başında saçınız ve makyajınız geliyor. Zevklerinizi ve tarzınızı yansıtacak, gelinliğiniz, düğün konseptiniz ve düğün mekanınızla uyumlu olacak bir saç ve makyaj modeli belirlemek için sizleri salonumuza bekliyoruz. Kuaför Yılmaz olarak tüm bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimizi en iyi şekilde kullanarak sizi ihtişamlı bir gelin olarak buradan uğurlayacağız!

Yenilikçi bir yapıyla faaliyet gösteriyoruz. Bu yüzden kendimizi sürekli geliştiriyor, sektörü ve modayı çok yakından takip ediyoruz. Son yılların en çok tercih edilen modellerini ve en yeni trendleri mutlaka salonumuzda uyguluyor, gelin adaylarımıza sunuyoruz. Böylelikle isteklerinizi de eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor, beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz.

Saç ve makyaj modeli belirlemeden önce gelin adaylarımızı yakından tanımanın daha doğru olduğunu düşünüyoruz. Taleplerinizi, hayallerinizdeki gelini ve tarzınızı yakından öğreniyor, hem saçınız hem de makyajınız için çok daha etkili modeller önerebiliyoruz. Tabii ki saçınızı ve makyajınızı tasarlarken dikkat ettiğimiz bazı kriterler bulunuyor. Saç yapınız, uzunluğunuz ve renginiz gelin saçınızı belirlemede önemli olurken yüz hatlarınız, göz renginiz ve ten renginiz de makyajınız için belirleyici unsurlar oluyor. Her ayrıntının üstünde hassasiyetle duruyor, memnuniyetinizi maksimum seviyede karşılamak için titizlikle çalışıyoruz.

Salonumuzda yalnızca saç kesim, boya, keratin bakım, cilt bakım ve makyaj gibi uygulamalarla sınırlı kalmıyor, güzelliğinizi ortaya çıkarmak için pek çok işlem uyguluyoruz. Microblading, kirpik lifting, manikür ve pedikür gibi hizmetlerimiz ile tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Yılmaz Kuaför kalitesini her detayda hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Güven Mahallesi, İnönü Cd. No:49, 34160 Güngören/İstanbul, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.