Kuaför Melih Uzun

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Kuaför Melih Uzun Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Melih Uzun Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Melih Uzun Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Melih Uzun Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Melih Uzun Hakkında

Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları için tek bir adreste olmak isterseniz, profesyonel ekibimizle tanışmalısınız. Melih Uzun Kuaför Salonu’nda her biri alanında uzman takım arkadaşlarımızla tanıştığınızda işimizi severek yaptığımızı siz de hissedeceksiniz. Zaten bir alanda profesyonelleşirken en önemli konu da sevgi ve işini ustalıkla yapma çabası, değil midir? Elbette uzun yıllardır aldığımız eğitimlerin ve tecrübe kazanarak öğrendiklerimizin de katkısı büyük. Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek her zaman fark yaratan imkanlar sunduğumuzu da bilmenizi isteriz!

Şimdi, en özel başlangıçlar için saç tasarımı yaparak hazırlıklara başlamanın tam zamanı. Randevu sistemiyle çalıştığımız salonda düğün öncesi tasarım sürecini planlamak zamanınızı verimli kullanmak için çok önemli. Çünkü düğün öncesi imaj yenilemek isteyebilirsiniz. İmaj yenilemek için estetik renklendirme, ombre, sombre, balyaj gibi pek çok seçeneğiniz var. Renk değişikliği, seçtiğiniz gelin saçına uyan model kesim ve kaynak uygulamalarını da değerlendirebilirsiniz. Yenilenme için saç bakımları da tercih edebilirsiniz.

Güçlü ve parlak saçlarınız için tasarlayacağımız modelse, yüz hatlarınıza yakışmalı. Bunun için hazırlık sürecinden provaya kadar isteklerinizi öğreniyoruz. Topuz, örgü veya dalgalı saç modelleri arasından tercih ettiğinizi en şık şekilde tasarlıyoruz. Hemen her model konusunda uzman ekibimiz sayesinde, bu gece dikkat çekici bir şıklığa sahip olmanızı sağlıyoruz. Makyaj uygulamalarını soracak olursanız, güzelliğinize ışık tutan uygulamayı yapmak bizim çok önemli. Bu yüzden dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleriyle uygulamalar yapıyoruz. Profesyonel makyaj artistimizin doğal renk seçimleri ve özenli uygulamalarıyla zarafetinizi ön plana çıkarıyoruz. Saçınız gibi makyajınızı da prova edebiliyoruz. Ancak provalar gelin adaylarımızın talepleri üzerine planlanıyor.

Siz de Kadıköy kuaför salonları arasında bir karar vermek üzereyseniz, Kuaför Melih Uzun iletişim formumuz sayfanın üst kısmında. Ekibimiz ise sizinle tanışmak için heyecanla bekliyor!

İletişim

 • Adres:

  Kozyatağı Mah. Kocayol Cad. Seda Sok. Çevik Apt. No: 12 Kadıköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.