Kadir Bahçecik

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kadir Bahçecik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Kadir Bahçecik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Kadir Bahçecik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kadir Bahçecik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kadir Bahçecik Hakkında

İstanbul’un en öne çıkan kuaför salonlarından birinde düğününüze hazırlanmak ister misiniz? Kadir Bahçecik Kuaför’de keyifli bir hazırlık sürecine hazır olun! Saç ve makyaj alanında profesyonel bir hizmet sunarak sizi düşlediğiniz görünüme kavuşturuyoruz.

Kaliteli bir hizmet sunarken aynı zamanda bütçenizi de düşünüyoruz. Oldukça ekonomik fiyatlarla size yardımcı oluyoruz. Dönem dönem çeşitli kampanyalar düzenliyor ve fırsatlar sunuyoruz. Kuaför salonumuzda bugüne kadar çok sayıda gelini ağırlamayı başardık. Her seferinde de olumlu geri dönüşler aldık. İnanıyoruz ki sizi de mutlu edeceğiz. Üstelik sadece size değil dilerseniz yakınlarınıza da hizmet verebiliriz. Belirtmiş olduğunuz kişi sayısı doğrultusunda hazırlıklarınıza aynı anda başlayarak eş zamanlı olarak sizi eğlencenize yolcu edebiliriz.

Uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Gün boyu çalışmalarımız sürüyor. Hem şehir içerisinde hem de şehir dışında sizinle buluşuyoruz. Dilerseniz evinizde, düğün mekanında, otelde ya da farklı bir hazırlık alanında buluşabiliriz. Tamamen çalışmalarımızı sizin isteklerinize göre ayarlıyoruz. Bize nasıl bir gelin olmak istediğinizi anlatmanız yeterli. İstenilen tüm saç ve makyaj modellerini rahatlıkla yapıyoruz. Geniş bir hizmet koluna sahibiz. Yeni trendleri hep yakından takip ediyoruz. Çalışmalarımızda da yer vermeye çalışıyoruz.

Kaliteli makyaj malzemeleri kullanıyoruz. Uzun süre bozulmayacak bir saç ve makyaj yapıyoruz. Eğlenceniz biterken bile sanki az önce Kadir Bahçecik Kuaför Göztepe’den çıkmış gibi görüneceksiniz. Bir kuaför salonundan beklediğiniz tüm hizmeti size sağlıyoruz. Hazırlıklarınız esnasında bizimle iyi vakit geçireceğinize inanıyoruz. Tabii ki sunduklarımız sadece bunlarla sınırlı değil. Daha fazlasını öğrenmek için mutlaka bize ulaşmalısınız.

Bizimle iletişime geçmek için sayfada yer alan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No 160/A Göztepe İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.