İlknur Kuaför

E-posta Gönder

 • Sancaktepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

İlknur Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

İlknur Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İlknur Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İlknur Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

İlknur Kuaför Hakkında

İstanbul Sancaktepe’de faaliyet gösteren salonumuz, gelin adayları tarafından sıkça tercih edilen bir mekan. Bunu sağlayan birçok sebep var; profesyonel ekip, kaliteli hizmetler, kullanılan kaliteli kozmetik ürünleri ve ekipmanlar... Fakat tercih edilmemizin bize göre en büyük sebebi gelin adaylarımızın hayallerini yol göstericimiz kabul etmemiz. Bir daha tekrarının olmayacağı günlere gereken önemi veriyor, tamamen içinize sinen saç ve makyaj için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

İlknur Kuaför çatısı altında çalışan profesyonel ekibimiz, saç tasarımları ve makyaj uygulamalarıyla ilgili eğitimler alarak kendini sürekli geliştiriyor. Bu aşamada sağlığınıza önem verdiğimizi de söylemeden geçemeyeceğiz. Her zaman dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullandığımızdan aklınızda soru işareti olmadan makyajınızı bize emanet edebiliyorsunuz.

Peki bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nasıl bir süreç yönetiyoruz?

Öncelikle randevu sistemiyle çalıştığımızı bilmelisiniz. Bu nedenle sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurup bize ulaştığınızda düğün tarihiniz için randevu oluşturmakla başlatıyoruz süreci. Daha sonra sizinle tanışmak istediğimizden salonumuza davet ediyoruz. Güler yüzlü yapımızla karşılanacağınız görüşme günü gelip çattığında bir kahve eşliğinde sohbet ederken tasarlayacağımız modeli seçiyoruz. Bu aşamada özel isteklerinizi, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin modeli değerlendiriyoruz. Karar verme aşamanızı kolaylaştırmak için daha önce çalıştığımız modellerden örnekler gösteriyoruz. ‘’İşte bu!’’ dediğinizde makyaj stilinizi belirliyoruz. Yüz hatlarınızı öne çıkaran doğal makyaj yapmak her zaman ilk tercihimiz. Fakat özel isteklerinizi de yerine getirebileceğimizi bilmenizi isteriz. Ayrıca düğün günü boyunca kalıcı olacak makyaj için özel çalışmalar yaptığımızı da bilmelisiniz.

Sancaktepe bayan kuaförleri arasında yer alan İlknur Kuaförü hakkında daha detaylı bilgi almak ve özel günleriniz için randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Eyüp Sultan Mah. Osman Gazi Cad. Caner İş Hanı No:1 Kat :1, Samandıra, Sancaktepe/Istanbul,

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.