İlkay Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

İlkay Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

İlkay Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İlkay Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İlkay Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

İlkay Güzellik Salonu Hakkında

Sultangazi’de uzun yıllardır faaliyet gösteren güzellik salonumuz İlkay Kuaför ile 7’den 70’e tüm hanımefendileri ağırlıyoruz. Alanında uzman 5 kişilik ekibimiz sayesinde eksiksiz bir hizmet veriyor ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlıyoruz.

Çok yönlü bir kuaför olarak bir güzellik salonundan bekleyebileceğiniz pek çok hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz. İğneli epilasyon, lazer, kalıcı makyaj, profesyonel veya günlük makyaj, kaş kontür, saç renklendirme, ombre, saç kaynak, saç tasarım, kesim, ipek kirpik, keratin bakım, tesettür bölümü, Brezilya fönü ise bunlardan birkaçı. Tüm bu işlemlerimiz alanında uzman ekibimiz tarafından özenle ve titizlikle en iyi şekilde yapılıyor.

Bunlar haricinde çok severek yaptığımız işlerimizden bir tanesi ise özel gün ve organizasyonları için gelinlerimizi hazırlamak. Düğün, nişan veya kına gecelerinde en güzel halleri ile görenleri büyülemek isteyen gelin adaylarının saç tasarımlarını ve profesyonel makyajlarını yapıyoruz. Tarzlarını, isteklerini, düğün mekanını ve hatta mevsimi dahi göz önünde bulunduruyoruz. Üstelik gelininin yakınlarına da 5 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz.


Yukarıda bahsettiğimiz geniş hizmet yelpazemizden faydalanmak isterseniz düğünden belli bir süre önce salonumuzu ziyaret etmenizde fayda var. Hem bazı işlemler süreç bakımından düğün günü için uygun değil hem de süre bakımından. Böylelikle önceden gelirseniz zamanınızı kısıtlamamış ve stresten uzakta olursunuz.

Zaman zaman gerek kendimiz gerekse çözüm ortaklarımızla birlikte bazı kampanyalar yapıyor, paketler belirliyoruz. Sadece bize ait olanlarda gelin saçı ve makyajına özel dönemlik indirimler veya ekstra ücretsiz hizmetler sunuyoruz. Çözüm ortaklarımızla ise; fotoğraf çekimi, gelinlik, saç ve makyaj gibi düğün sürecinin en önemli 3 adımını uygun fiyatlarla tek elden sunuyoruz. Hem faaliyetlerimizi daha geniş kitlelere duyurmak hem de masrafın bol olduğu düğün dernek işlerinde çiftlere yardımcı olmak amacıyla bunları yapıyoruz.

Sultangazi kuaförleri arasında İlkay Güzellik Salonu olarak bizi tercih ederseniz yandaki formu doldurarak hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.