İdoll Kuaför

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

İdoll Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

İdoll Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İdoll Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İdoll Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür

İdoll Kuaför Hakkında

Gelinlerini baş tacı yapan, onlarla özel olarak ilgilenip kendilerini değerli ve güzel hissettiren bir ekibe kendinizi emanet etmek ister misiniz? Bizce istersiniz, sevdiğinizle hayatınızı birleştirdiğiniz ve ömrünüzün en özel gününü yaşamak üzere olduğunuzu biliyoruz ve heyecanlı olduğunuzu tahmin ediyoruz. Dilerseniz gelin sizi salonumda ağırlayalım ve günler belki haftalarca düşünüp hayal ettiğiniz görünüme sizi kavuşturalım. Kararınızı daha rahat verebilmeniz ve bizi tanımanız için size biraz kendimizden ve size sunabileceğimiz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz.

Bulunduğumuz konum itibariyle İkitelli kuaförleri arasında yer alan salonumuz İdoll Kuaför olarak uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Her hizmetin kusursuz bir şekilde verildiği salonumuzdaki başarımızın birkaç tane sebebi var ve bunlardan en büyüğü de ekibimiz. Her biri alanında uzman, oldukça tecrübeli ve güler yüzlü profesyonel bir ekibe sahibiz, bu sayede de %100 müşteri memnuniyeti rahatlıkla sağlayabiliyoruz. İkitelli başta olmak üzere ilçemizin her bölgesinden de tercih ediliyoruz.

İdoll Kuaför ailesi olarak bir kuaförden beklenebilecek her hizmeti bünyemizde bulunduruyor ve bunu en iyi şekilde de uyguluyoruz. Ancak bu metni okumanızdaki asıl sebep olan gelinlerimiz özelinde daha detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nikah ve isteme törenleri, söz ve nişan merasimleri, kına geceleri gibi tekrarı olmayan özel günlerinde onları yanında oluyor, bizden istedikleri hizmeti eksiksiz veriyoruz.

Gelinlerimizin kostümlerine, düğün konseptlerine, mekanlarına ve kişisel tarzlarına göre hazırlılarını yapıyoruz. Saç ve türban tasarımlarını diledikleri modele ve günümüz modasına uygun şekilde kusursuzca tamamlıyoruz. Profesyonel makyajda ise makyözümüzün yetenekli ellerine emanet ediyor, gün boyu bozulmayacak pürüzsüz bir görünüm yaratmasını sağlıyoruz.

İkitelli İstanbul kuaförleri arasında gelinlerine en özel ilgiyi gösteren salonlardan biri olarak sıradaki güzel gelinimiz olmak isterseniz mutluluk duyarız. İdoll Kuaför olarak bize ulaşmak içinse yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Mah. Aşık Veysel Cad. Kırlangıç Sok. No:5/7 İkitelli, Küçükçekmece/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.