Hay-Fi Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Hay-Fi Güzellik Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hay-Fi Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hay-Fi Güzellik Merkezi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hay-Fi Güzellik Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hay-Fi Güzellik Merkezi Hakkında

Hayatınızın en mutlu gününde bizim de bir payımız olsun istiyoruz! Hay-Fi Güzellik Merkezi olarak güzelliğinize dokunmak ve ihtiyacınız olan saç – makyaj hizmetini en iyi şekilde sunmak için sabırsızlanıyoruz.

İstanbul’da faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri kendimizi sürekli geliştirmek ve gelin adaylarının ilk tercihleri arasında olmayı amaçladık. Bunun için de memnuniyet odaklı hizmet anlayışını ön planda tuttuk, istek ve beklentilerinize yönelik çalışmalar yaptık. İlk günden beri modadaki tüm yenilikleri ve en yeni trendleri yakından takip ederek buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. İlk günkü heyecan ve enerjimizi şu an sahip olduğumuz deneyimlerle birleştiriyor, her detayda yüzünüzü güldürmeyi hedefliyoruz.

Size en çok uyan saç tasarımlarını belirlemek için saç rengi ve saç uzunluğu gibi önemli kriterleri baz alıyoruz. En doğru makyaj stilini uygulamak için de yüz ve göz şeklinizi analiz ediyoruz. Gelin saçının ve makyajının oldukça önemli bir hizmet olduğunun bilinciyle çalışıyor, her ayrıntının üstünde durarak kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Bizi Gaziosmanpaşa kuaförlerinden ayıran en önemli özelliklerimizden biri de haftanın her günü açık olmamız! Gelin adaylarımız hafta içi – hafta sonu dinlemeden bizi tercih edebilir, düğün günlerinde ya da normal günlerde olanaklarımızdan faydalanabilirler. Güzellik ve bakımın adresi Hay-Fi Güzellik Merkezi ile göz kamaştırmak çok kolay!

Bir güzellik merkezi olarak faaliyet gösterdiğimiz için saçınız ve makyajınızın yanı sıra microblading, kalıcı makyaş, saç ve cilt bakım, manikür ve pedikür gibi işlemleri de uzmanlıkla gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan ne varsa Hayfi Güzellik Merkezi olarak eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz.

Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımızdan yararlanmak veya hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah. Paşa Çayırı Cad. 26/B Gaziosmanpaşa, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.