Hair Worker's

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hair Worker's Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Hair Worker's Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Hair Worker's Sık Sorulan Sorular

Hair Worker's gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hair Worker's gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Hair Worker's gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hair Worker's gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Hair Worker's şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hair Worker's şehir dışında hizmet vermiyor.


Hair Worker's ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hair Worker's ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hair Worker's Hakkında

Hayatınızda yeni bir döneme gireceğiniz düğününüzde güzelliğinizi en güzel yansıtacak gelin saçı ve makyajı modellerine ulaşmak için Hair Workers’ta sizi bekliyoruz.

Uzun yıllardan beri hizmet verdiğimiz sektörde en önemli çalışma prensibimiz misafirlerimizin isteklerini her zaman en güzel şekilde yerine getirmek oldu. Hair Workers Bahçelievler’de bu anlayışla bugüne kadar pek çok düğün öncesi gelin saçı ve makyajı yaptık. Tüm bu çalışmalardan sonra gelin adaylarını kuaförümüzden hep memnuniyet içinde yolladık. Bu durumun bize kazandırdığı güven ve güler yüzlü ekibimizin çalışkanlığı sayesinde size de en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz!

Gelin saçınızı yapmadan önce isteklerinizi öğreniyoruz. Az önce de bahsettiğimiz gibi ne gibi istekleriniz olduğunu bilmek en iyi çalışmayı ortaya çıkarabilmek adına bizim için oldukça önemli. Bu sayede hem biz işimizi iyi yapmış hem de siz içinize en çok sinen modellere kavuşmuş oluyorsunuz. Gelin saçınızda uygulayacağımız modele karar verirken saçınızın uzunluğuna, yapısına ve rengine özen gösteriyoruz. Bu detaylar gelin saçı modellerinin görünümünü en çok etkileyen detaylardan. Gelin saçınızı yaptıktan sonra kullandığımız özel spreyler yardımıyla saçınızın bozulmasını engelliyoruz. Bu sayede gece boyunca sadece eğlencenin tadını çıkarıyor ve saçım bozulacak mı diye endişe duymuyorsunuz. İstanbul gelin saçı aksesuarları arasında en şık olanlar ile de görünümünüze hoş bir ışıltı katabiliyoruz!

Gelin makyajınızı da saçınıza en uygun modeller arasından en kaliteli malzemeleri kullanarak yapıyoruz. Makyajınızı yaparken aşırıya kaçmadan güzelliğini ön plana çıkarmaya çalışıyoruz. Yüz hatlarınıza en uygun modeller arasından gelinliğiniz ve saçınız ile en iyi uyumu sağlayanı tercihe diyoruz.

Hayatınızın en değerli günlerinden birinde sevdiklerinizin karşısına Hair Worker’s hizmetlerinin kalitesi ile çıkmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.