Hair Style Salon

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hair Style Salon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Hair Style Salon Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair Style Salon Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Style Salon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hair Style Salon Hakkında

Gelin saçı ve makyajı uygulamaları için Esenler kuaför salonları arasında bir karar vermek üzereyseniz, Hair Style Salon’a uğramadan son kararı vermeyin deriz! Çünkü salonumuzda güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz. Hayal ettiğiniz saç modeli ile dikkat çeken makyaj uygulamaları için profesyonel hizmet sunuyoruz. Sizi mutlu etmek için çalışıyor, yıllardır kalitemizi artırarak işimizi özenle yapıyoruz. Siz bizim için değerlisiniz ve özel anlarınızı güzelliğinizle taçlandırmak da işimizdeki ustalık!

Peki, Salon Hair Style’da sizi nasıl bir hazırlık süreci bekliyor? Hemen anlatalım:

İstediğiniz saç modelini tasarlamak için hoş bir sohbetle hazırlıklara başlıyoruz. Tercih ettiğiniz model için kaynak, saç kesimi, renklendirme, ombre, sombre gibi işlemler gerekiyorsa, hemen harekete geçiyoruz. Bu yüzden düğün öncesi iletişime geçmeyi tercih ediyoruz ve işlemler için de tarih belirliyoruz. Arzu ederseniz, saç bakımlarıyla güçlü ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlıyoruz. Böylelikle düğün günü şıklığını tamamlayan saç tasarımına geçiyoruz. Topuz, dağınık saç veya örgü modellerle özel bir tasarım çalışması yapıyoruz. Üstelik çalışmalarda gelinlik seçimi ile yüz hatlarınıza yakışan modeli hayallerinizdeki gibi tasarlamaya odaklanıyoruz. Duvak ve saç aksesuarı tercih ediyorsanız, modelin tasarımında bu konuya da dikkat ediyoruz. Gelinlerimize bir haberimiz daha var! Türban tasarımı da yapıyoruz.

Makyaj uygulamalarında da bazı hazırlık aşamalarını tamamlamamız gerekiyor. Bunlardan ilki makyaj ürünlerinin seçimi. Kaliteli ürünlerle cilt sağlığınızı korumak işimizin en önemli parçası. Bir diğer aşama güzelliğinizi ortaya çıkaracak doğru renkleri ve teknikleri belirlemek. Makyajınızı tamamladığımızda doğal güzelliğinizle dikkatleri üzerinize çekeceğiniz gece için hazır oluyorsunuz.

Siz de Hair Style Salon iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Esenler kuaför salonları arasında kararı vermeden önce sayfanın üst kısmındaki form aracılığıyla fiyat teklifi de alabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Kemer Mah. Kemer Cad. No:7 Atışalanı Kemer,Esenler/İstabul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.