Gönül'ün Melekleri

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Gönülünmelekleri

  İnstagram @gönülünmelekleri

Gönül'ün Melekleri Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Gönül'ün Melekleri Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gönül'ün Melekleri Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gönül'ün Melekleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gönül'ün Melekleri Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle birlikte, dünya evine gireceğiniz bu muhteşem günde, eşsiz güzelliğe sahip olmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size harika bir önerimiz var: Gönül’ün Melekleri. Esenler kuaför salonları arasında firmamız, kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmayı başarıyor. Amacımız her zaman hayallerinizi gerçekleştirmek ve sizi mutlu etmek!

Sektörde uzun yıllardır var olmamız dolayısıyla, siz değerli gelinlerimizi çok iyi tanıyor ve anlıyoruz. Buna göre de tarzınızı belirliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Düşlerini kurduğunuz bu eşsiz günde her şeyin, sizin istediğiniz gibi olması için ekibimizle birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Şimdi dilerseniz size, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

Öncelikle sizi, salonumuza davet ediyoruz ve kahve eşliğinde sohbet ediyoruz. Bu konuşmamız esnasında, hayallerinizdeki saç ve makyajın nasıl olduğunu öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgilere göre de, planımızı oluşturuyoruz. Sonrasında ise, prova için bir tarih belirliyoruz. Size şöyle bir tavsiyemiz var: Prova gününüzü, nişan tarihinize denk getirirseniz bir taşla iki kuş vurmuş olabilirsiniz.

Provada; düğün konseptinize, düğün mekanınıza ve gelinliğinize göre belirlediğimiz saç modelinizi ve makyaj uygulamanızı gerçekleştiriyoruz. Adeta düğün gününüzün bir similasyonu olacağı için, her şeyi eksiksiz olarak yapıyoruz. Saç ve makyajınızın kalıcılığını artırmak için de özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz kuaför salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızda hizmet verebiliyoruz. Sohbet havası içinde geçen bu hazırlanma sürecinizde, tatlı telaşınızı biraz da olsa üzerinizden atabiliyorsunuz.

Gönül’ün Melekleri olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Detaylar hakkında bilgi sahibi olmak ve Esenler kuaför fiyat bilgisini edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Sizi en güzel gününüze hazırlamak için, sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.