Gönül'ün Melekleri

E-posta Gönder

  • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Gönülünmelekleri

    İnstagram @gönülünmelekleri

Gönül'ün Melekleri Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Gönül'ün Melekleri Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Hayır

Gönül'ün Melekleri Sık Sorulan Sorular

Gönül'ün Melekleri gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Gönül'ün Melekleri gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Gönül'ün Melekleri gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Gönül'ün Melekleri gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Gönül'ün Melekleri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gönül'ün Melekleri şehir dışında hizmet veriyor.


Gönül'ün Melekleri ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gönül'ün Melekleri ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Gönül'ün Melekleri Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle birlikte, dünya evine gireceğiniz bu muhteşem günde, eşsiz güzelliğe sahip olmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size harika bir önerimiz var: Gönül’ün Melekleri. Esenler kuaför salonları arasında firmamız, kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmayı başarıyor. Amacımız her zaman hayallerinizi gerçekleştirmek ve sizi mutlu etmek!

Sektörde uzun yıllardır var olmamız dolayısıyla, siz değerli gelinlerimizi çok iyi tanıyor ve anlıyoruz. Buna göre de tarzınızı belirliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Düşlerini kurduğunuz bu eşsiz günde her şeyin, sizin istediğiniz gibi olması için ekibimizle birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Şimdi dilerseniz size, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

Öncelikle sizi, salonumuza davet ediyoruz ve kahve eşliğinde sohbet ediyoruz. Bu konuşmamız esnasında, hayallerinizdeki saç ve makyajın nasıl olduğunu öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgilere göre de, planımızı oluşturuyoruz. Sonrasında ise, prova için bir tarih belirliyoruz. Size şöyle bir tavsiyemiz var: Prova gününüzü, nişan tarihinize denk getirirseniz bir taşla iki kuş vurmuş olabilirsiniz.

Provada; düğün konseptinize, düğün mekanınıza ve gelinliğinize göre belirlediğimiz saç modelinizi ve makyaj uygulamanızı gerçekleştiriyoruz. Adeta düğün gününüzün bir similasyonu olacağı için, her şeyi eksiksiz olarak yapıyoruz. Saç ve makyajınızın kalıcılığını artırmak için de özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz kuaför salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızda hizmet verebiliyoruz. Sohbet havası içinde geçen bu hazırlanma sürecinizde, tatlı telaşınızı biraz da olsa üzerinizden atabiliyorsunuz.

Gönül’ün Melekleri olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Detaylar hakkında bilgi sahibi olmak ve Esenler kuaför fiyat bilgisini edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Sizi en güzel gününüze hazırlamak için, sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.