Gamze Make Up

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gamze Make Up Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Gamze Make Up Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gamze Make Up Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gamze Make Up Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gamze Make Up Hakkında

Gamze Make Up olarak, hayatınızın en özel günleri arasında yer alan düğününüz için gelin saçı ve profesyonel makyaj uygulamaları yapıyoruz. Aynı zamanda saç bakım merkezi olan salonumuzda renklendirme, microblading, saç kesimi gibi hizmetler de mevcut. Özel günlerinize gereken önemi veren tecrübeli bir ekip ile çalışıyor ve her şeyin tam da istediğiniz gibi ilerlediği bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Şimdiye kadar birçok gelin adayına yardımcı olduğumuz için düğün günlerinin tatlı bir telaş içinde geçtiğini biliyoruz. Bu nedenle ekibimizle birlikte elimizden geldiğince stresinizi alıp sizi rahatlatmaya çalışıyoruz. Bu arada sizinle birlikte gelen yakınlarınız için de profesyonel hizmetler sunduğumuzu bilmelisiniz.

Gaziosmanpaşa kuaförlerinden biri olarak, her zaman %100 müşteri memnuniyetine önem vererek dünyaca ünlü markaları kullanmayı tercih ediyoruz. Güzellik sektörünün tüm trendlerini yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Tarzınıza, düğün konseptinize ve saç yapınıza en uygun saç ve makyaj tasarımlarını tecrübemize dayanarak tespit ediyor, hızlı bir şekilde uygulama aşamasına geçiyoruz.

Düğünden önce yaptığımız ön görüşmelerle nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Yıllardır bu sektörde yer aldığımız ve birçok gelin adayıyla çalıştığımız için her saç modeline hakim olduğumuzu bilmelisiniz. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan bizimle paylaşın ve kusursuz güzelliğinizin keyfini çıkarın!

Gelin makyajı için de size destek olan ekibimizin ilk önceliği her zaman yüz hatlarınız oluyor. Her cilt yapısına uygun farklı ürün alternatiflerimiz olduğundan, cildinizi analiz etmeden makyaj uygulamasına başlamıyoruz. Titiz bir süreç yönetimi yapıyor, sizi tamamen içinize sinen bir görünümle salonumuzdan uğurluyoruz. İstanbul gelin saçı ve makyajı ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler bulacak ekibimizle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bağlarbaşı Mah. Keçesuyu Cad. No:4/6 Gaziosmanpaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.