Gamze Make Up

E-posta Gönder

  • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Gamze Make Up Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Gamze Make Up Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Gamze Make Up Sık Sorulan Sorular

Gamze Make Up gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Gamze Make Up gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Gamze Make Up gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Gamze Make Up gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Gamze Make Up şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Gamze Make Up şehir dışında hizmet vermiyor.


Gamze Make Up ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gamze Make Up ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Gamze Make Up Hakkında

Gamze Make Up olarak, hayatınızın en özel günleri arasında yer alan düğününüz için gelin saçı ve profesyonel makyaj uygulamaları yapıyoruz. Aynı zamanda saç bakım merkezi olan salonumuzda renklendirme, microblading, saç kesimi gibi hizmetler de mevcut. Özel günlerinize gereken önemi veren tecrübeli bir ekip ile çalışıyor ve her şeyin tam da istediğiniz gibi ilerlediği bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Şimdiye kadar birçok gelin adayına yardımcı olduğumuz için düğün günlerinin tatlı bir telaş içinde geçtiğini biliyoruz. Bu nedenle ekibimizle birlikte elimizden geldiğince stresinizi alıp sizi rahatlatmaya çalışıyoruz. Bu arada sizinle birlikte gelen yakınlarınız için de profesyonel hizmetler sunduğumuzu bilmelisiniz.

Gaziosmanpaşa kuaförlerinden biri olarak, her zaman %100 müşteri memnuniyetine önem vererek dünyaca ünlü markaları kullanmayı tercih ediyoruz. Güzellik sektörünün tüm trendlerini yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Tarzınıza, düğün konseptinize ve saç yapınıza en uygun saç ve makyaj tasarımlarını tecrübemize dayanarak tespit ediyor, hızlı bir şekilde uygulama aşamasına geçiyoruz.

Düğünden önce yaptığımız ön görüşmelerle nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Yıllardır bu sektörde yer aldığımız ve birçok gelin adayıyla çalıştığımız için her saç modeline hakim olduğumuzu bilmelisiniz. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan bizimle paylaşın ve kusursuz güzelliğinizin keyfini çıkarın!

Gelin makyajı için de size destek olan ekibimizin ilk önceliği her zaman yüz hatlarınız oluyor. Her cilt yapısına uygun farklı ürün alternatiflerimiz olduğundan, cildinizi analiz etmeden makyaj uygulamasına başlamıyoruz. Titiz bir süreç yönetimi yapıyor, sizi tamamen içinize sinen bir görünümle salonumuzdan uğurluyoruz. İstanbul gelin saçı ve makyajı ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler bulacak ekibimizle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bağlarbaşı Mah. Keçesuyu Cad. No:4/6 Gaziosmanpaşa/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.