Frapano

E-posta Gönder

  • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Frapano Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Frapano Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Frapano Sık Sorulan Sorular

Frapano gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Frapano gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Frapano gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Frapano gelin saçı ve makyajı haricinde mekanda / evde hizmet, düğün gruplarına hizmet, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Frapano şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Frapano şehir dışında hizmet vermiyor.


Frapano ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Frapano ile 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Frapano Hakkında

Frapano markamızı yaklaşık 1 yıl önce hayata geçirdik ve o günden beri Esenler gelin kuaförü arayanların ilk tercihi oluyoruz. Ekibimiz freelance çalışan deneyimli saç ve makyaj uzmanlarından meydana geliyor. Çoğunlukla kurumsal firmalarla ve düğünlerinde kusursuz görünmek isteyen gelin adaylarıyla çalışıyoruz. Kendine zaman ayırmak isteyen ve en kaliteli hizmeti hak ettiğine inanan gelin adaylarımızı şımartmayı ve özel hissettirmeyi seviyoruz.

Deneyim

Frapano ekibimiz 15 kişiden oluşuyor. Kadromuzun tamamı deneyimli kişiler. Kuaförü, make up artist ve cilt bakımı uzmanlarımız gelinlerimizle birebir ilgileniyor. Bugüne dek sayısız gelinimiz salonumuzdan mutlu ayrıldı. Aynı zamanda kurumsal gruplara da hizmet veriyoruz. Özel günlerinizde yanınızda olmak için hizmet kalitemizi ve gelinlerimizin memnuniyetini her zaman daha iyiye taşıdık ve gelişmeye devam ediyoruz.

Hizmetler

Esenler gelin saç makyaj hizmetimizin dışında cilt bakımı, kaş bakımı, manikür ve pedikür gibi uygulamalarımız da bulunuyor. Frapano olarak sabit bir mekanımız yok. Kuaförlük ve makyaj hizmetimizi mobil veriyor ve böylece size her yerde kusursuz bir şekilde hazırlayabiliyoruz. Evinizi, düğün otelini veya dilediğiniz mekanı size özel bir güzellik salonuna çevirebiliriz. Gelin saç ve makyajında dünyaca ünlü, kalıcılığı yüksek ürünler kullanıyoruz.

Düğün günü hazırlıklarınızda arkadaşlarınızın da yanınızda olmasını isterseniz, bize düğün tarihinizden yaklaşık 2 hafta önce randevu alırken bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Böylece dilediğiniz mekanda sizinle birlikte 10 kişiye daha makyaj ve saç anlamında hizmet edebiliriz. Evlilik sürecinin az da olsa yorucu temposunda kendine vakit ayıramayan gelinlerimiz için günlük fön, bakım ve maşa işlemleri gibi ayrıcalıklarımız da bulunuyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Aklınızda belirli bir model varsa, önce gelinliğinize ve yüz tipinize uygunluğunu birlikte değerlendiriyoruz. Size sunduğumuz prova hizmeti fiyatlarımıza dahil. Bu sayede düğün günü sizi hayal kırıklığına uğratmıyor ve her şeyin düşlediğiniz kadar güzel olmasını garanti ediyoruz. Provamızda elde ettiğimiz sonucun görselini alarak düğün günü aynısını yapıyoruz. En modern trendlere, bohem, vintage, romantik ya da sade saç ve makyaj tarzlarına hakimiz.

Frapano’da her zaman özelsiniz ve nerede olursa olsun bizden en iyi, en kaliteli hizmeti alırsınız. Sloganımız, sen nerede istersen orada ışılda! Gelinlerimizin güzelliğini pekiştirmek için onları başka bir yere yormadan evlerinin konforunda hazırlayabiliriz. Ödeme seçeneklerimizle çiftlerimize yardımcı olmayı da unutmadık. Frapano fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfadaki formumuzu doldurun veya alttaki bilgileri kullanıp randevu alın. Işıldama sırası artık sizde!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.