Filiz Kuaför Sultangazi

E-posta Gönder

 • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Filiz Kuaför Sultangazi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Filiz Kuaför Sultangazi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Filiz Kuaför Sultangazi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Filiz Kuaför Sultangazi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Filiz Kuaför Sultangazi Hakkında

Hayali kurduğunuz gelin olmanız Filiz Kuaför'ün dokunuşları ile çok kolay! Uzun zamandır Sultangazi'de hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda bugüne kadar çok sayıda gelin ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübelerle, estetik bakış açımızı bir araya getirerek her şeyin tam da istediğiniz gibi olduğu bir hazırlık süreci yaşatıyoruz. Eğer siz de beklentilerinizin karşılanacağı bir hizmet almak istiyorsanız Filiz Kuaför Sultangazi’de bekliyoruz.

Profesyonel, alanında uzman ve güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Samimi bir aile ortamında sizi ağırlıyor, moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Her zaman önceliği sizin isteklerinize verdiğimiz kuaför salonumuzda dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerini kullanıyoruz. Hizmet hayatında atıldığımız günden itibaren kaliteden ödün vermeden çalışıyor ve daima müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Sizinle düğünden önce bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi, hayalini kurduğunuz detayları, saç ve makyaj tarzınızı konuşuyoruz. Düğün günü tek başınıza mı yoksa yanınızda sevdiklerinizle birlikte mi hizmet alacağınızı öğreniyoruz. Verdiğiniz sayı doğrultusunda ekiplerimizi ve malzemelerimizi hazırlıyoruz. Düğün günü saat kaçta geleceğinizi ve salonumuzdan çıkışınızın saat kaçta olmasını istediğinizi not alıyoruz. İstediğiniz her modeli kolaylıkla yaptığımız kuaför salonumuz içerisinde bize sadece isteklerinizi belirtmeniz yeterli. El becerimizle rüyalarınızı süsleyen görüntüyü aynada görmenizi sağlıyoruz.

Klasik maşa ve fon işlemleri yapıyor ardından ustalıkla saçınıza farklı farklı şekiller veriyoruz. Duvağınız ve tacınız varsa onları da saçınıza takıyoruz. Makyaj aşamasında geldiğimizde ise cilt yapınız ve yüz hatlarınız bizim için önemli oluyor. Makyaj bazı ve kapatıcılığı yüksek fondötenler kullanıyoruz. Doğal görünen gelin makyajları her zaman daha cazip olsa da isteğinize bağlı olarak koyu renk tonlarını da kullanabiliyoruz. Yaptığımız işlemlerde öncelik olarak yüz hatlarınızı belirginleştiriyor ve canlı renklerle göz kamaştırmanızı sağlıyoruz. Hazırlıklarınız bittiğinde ise sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Eğer siz de Sultangazi kuaförleri arasında yer alan salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Hendek Sokak No:8 Daire:1 Sultangazi/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.