Fatoş Kuaför

E-posta Gönder

 • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Fatoş Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Fatoş Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatoş Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatoş Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Fatoş Kuaför Hakkında

Fatoş Kuaför Sultangazi ailesi olarak kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, kişiye özel renklendirme, profesyonel makyaj ve saç bakımı, türban tasarımı, manikür, pedikür, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak ve beklentilerine eksiksiz olarak yanıt verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hayatınızın en özel gününde, kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sizi en iyi şekilde hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Hizmetlerimizin tümüne fazlasıyla önem veriyoruz. Fakat, gelin saçı ve makyajı bizim için ayrı önem arz ediyor. Belki bir kez yaşayacağınız bu deneyimin eşsiz olması için çabalıyoruz. Düğüne hazırlık süreciniz için öncelikle, nasıl bir gelin olmak istediğinizi soruyoruz. Ardından, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Salon ve otel gibi kapalı alan düğünleri için genellikle, dağınık veya balerin topuzları tercih ediyoruz. Kusursuz bir şekilde toplanan saçlarınızı, gelin tacı ve duvakla süsleyebiliriz. Bunun yanında, kır düğünleriniz için örgü modellerini veya açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçları tavsiye ediyoruz. Konseptle bir bütün oluşturacak saçlarınızı, minik çiçeklerle saha romantik hale getirebiliriz!

Makyajınızda, doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmayı hedefliyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajı sonrasında, etkileyici bakışlar için buğulu gözer yaratıyoruz ve son olarak, tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Düğün günü dilerseniz düğün yapacağınız mekanda, dilerseniz de evinizde hizmet verebiliyoruz. Ayrıca, sizinle birlikte yakınlarınızı da bu özel gününüze hazırlayabiliriz.

İstanbul kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla birlikte, siz değerli misafirlerimizin takdirini kazanmaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde kendinizi bize emanet etmek istiyorsanız, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.