Aysel Akıncı Kuaför

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Aysel Akıncı Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Aysel Akıncı Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aysel Akıncı Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Aysel Akıncı Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Aysel Akıncı Kuaför Hakkında

İstanbul Bahçelievler kuaför salonları arasında, Fatoş & Aysel Kuaför ailesi olarak siz değerli misafirlerimize kusursuz hizmetler veriyoruz. Ombre, sombre, saç bakımı, protez tırnak, kalıcı oje, türban tasarımı, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Oldukça deneyimli ve alanında uzman bir ekiple çalıştığımızdan, bizden beklentilerinizi hemen anlıyor ve size en uygun saç ve makyajı uyguluyoruz.

Hayatınızın en önemli günü olan düğün gününüzde de mükemmel bir hizmet almak ve tam istediğiniz gelin görünümüne kavuşmak için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Şimdi dilerseniz, gelin saçı ve makyajı hakkında detaylardan söz edelim.

Düğün hazırlık süreciniz için öncelikle, siz değerli misafirlerimizin düşlerini gerçeğe dönüştürmek için, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğününüz hakkındaki tüm detayları, gelinliğinizin modelini ve düğününüze dair arzularınızı öğreniyoruz. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, sizin için bir saç modeli ve makyaj belirliyoruz.

Saç modelinizde; salon düğünleri için genellikle, topuz modellerini tercih ediyoruz. Kır düğünü gibi açık havada gerçekleşecek düğünler için ise, örgü modelleri veya açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçları kullanabilirsiniz. Bu saç modellerini tamamlayacak olan çiçekli saç aksesuarları da görünüme romantiklik kazandırabilir.

Makyajınızda, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak renk tonlarını kullanıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajı sonrasında, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için kontür uyguluyoruz. Sonrasında, gözlerinizin ışıltısını yansıtmak ve bakışlarınıza derinlik kazandırmak için buğulu bir göz makyajı yapıyoruz ve son olarak, tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle makyajınızı tamamlıyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Siyavuşpaşa Mah, Mustafa Kemal Paşa Cad, Kirazlı Sok. No:2 Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.