Fatma Çelik Hair Studio

E-posta Gönder

 • Bağcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Fatma Çelik Hair Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Fatma Çelik Hair Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatma Çelik Hair Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatma Çelik Hair Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Fatma Çelik Hair Studio Hakkında

Dünya üzerindeki hemen her kadının az veya çok kişisel bakımına ve fiziksel görünüşüne önem verdiği bilinir. Tarihin ilk dönemlerinden bugüne kadar süregelmiş bu durumun yansımaları günümüzde devam etmekle birlikte bambaşka boyutlara da taşındı. Artık kadınlar hem kendilerini iyi hissetmek hem sağlıklı olmak hem de bakımlı ve özenli bir görünüme sahip olmak için pek çok çaba sarf ediyorlar. Fatma Çelik Hair Studio olarak biz de işte tam olarak burada devreye giriyoruz. Kadınların ihtiyaç duydukları veya arzu ettikleri birçok hizmeti onlara tek elden en iyi şekilde verebiliyoruz.

Bulunduğumuz konum itibariyle Bağcılar kuaför salonları arasında yer alıyoruz ve merkezi konumumuz sayesinde kolayca ulaşılabiliyoruz. Bunun yanı sıra tercih edilmemizde önemli bir diğer sebepse alanında uzman ve profesyonel olarak işlerini güler yüzlülükle yapan bir ekibe sahip olmamız. Bir kuaförden bekleyebileceğiniz tüm işlemleri eksiksiz şekilde yerine getirebiliyoruz. Bunlar arasında; saç tasarım, kesim, renklendirme, keratin bakım, ombre ve sombre, mikro kaynak, profesyonel ve günlük makyaj, ipek kirpik, kirpik lifting, kişisel bakım, ağda, manikür ve pedikürü örnek verebiliriz.

Çok severek yaptığımız diğer bir işlemimiz ise gelin saçı ve makyajı. Hayatlarının en güzle gününe katılacak gelinlerimizi baştan aşağı en güzel hallerini ortaya çıkaracak şekilde hazırlıyor, gelinlik ve düğün konseptlerine uygun şekilde saç ve makyajlarını diledikleri gibi yapıyoruz.

Salonumuzda tüm müşterilerimize özenli bir şekilde hizmet verebilmek ve kimseyi işlemleri için bekletmemek için randevu sistemi ile çalışıyoruz. Salı günleri hariç her gün için bize ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz. Gelin saçı ve makyajı için erkenden almanızda fayda var.

Bağcılar gelin başınızı yaptırmak istediğiniz bölgeyse ve siz de arayışınıza bir nokta koymak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Fatma Çelik Hair Studio olarak şimdiden mutluluklar dileriz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.