Fatih Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Fatih Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Fatih Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatih Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatih Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  2

Fatih Saç Tasarım Hakkında

1995 yılında meslek hayatına giren kurucumuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri ışığında açtığı salonumuz Fatih Saç Tasarım Bahçelievler mevkiinde bulunuyor. Burada uzun yıllardır güzellik sektörüne hizmet ediyor ve kişisel bakımına değer veren hanımefendileri ağırlıyoruz. Bugün 6 kişilik her biri alanında uzman harika bir ekibe sahibiz. Herkesin kendi yeterlilikleri, becerileri ve uzmanlık alanlarıyla meşgul olduğu salonumuzda profesyonel ve kişiye özel bir hizmet veriyoruz.

Bir kuaförden bekleyebileceğiniz hemen her hizmeti bizden en iyi şekilde alabilirsiniz. Saç tasarımı, profesyonel ve günlük makyaj, saç kaynak, saç renklendirme, ombre ve sombre uygulamaları, Brezilya fönü, saç kesimi, tırnak bakımı gibi örnekleri çoğaltabiliriz. Günlük rutinimizdeki bu hizmetler dışında çok da severek yaptığımız bir iş daha var ki o da özel gün ve geceler için hazırlanmak isteyen hanımefendilerle ilgilenmek. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları, özel davetler, kutlamalar ve etkinliklere katılacak olan müşterilerimizi en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Tabii ki özel günlerin en değerlisi de gelinlerdir ve biz de yılda sayamayacağımız kadar gelinimizle tanışıyor ve onun hayallerini gerçekleştiriyoruz. Düğününün konseptini, mekanın özelliklerini, gelinin tarzını ve isteklerini öğreniyor; bu doğrultuda ona özel tasarımlar yapıyoruz. Dilediği her modeli başarıyla uygulayabiliyoruz ve açık, topuz, dalgalı, örgülü, dağınık, taçlı veya aksesuarlı olarak ayırt etmeden yüzüne en çok yakışacak tasarımı yapıyoruz. Eğer hazır bir model fikriyle gelirse onu da aynı şekilde uygulayabiliyoruz.

Kusursuz bir görünüm kazanması ve güzelliğinin ortaya çıkması için en doğal tonlarla ten rengine yakışacak profesyonel bir makyaj yapıyoruz. Hem saçın hem de makyajın kalıcı olmasını sağlayarak gün boyu güzel göründüğünden emin oluyoruz.

Fatih Saç Tasarım gelinbaşı fiyatlarımızı öğrenmek ve randevu almak isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mah. Ressam Halim Sk. No:4/2 Deniz Apt.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Fatih Saç Tasarım Yol Haritası

Fatih Saç Tasarım Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

N&E

Nazlı & Emre

Düğün Tarihi: 16.06.2019


Sizleri mutlu etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan muhteşem bir ekip ❤️☺️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.