Fatih Kuaför

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Fatih Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Fatih Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatih Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatih Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Fatih Kuaför Hakkında

Verdiğimiz hizmetlerle birçok gelin adayının memnuniyetini almış bir kuaför olarak, sizin de hayallerinize dokunmak istiyoruz. Düğün gününüz için çok heyecanlandığınızı, bir daha tekrarının olmayacağı o değerli anlarda güzelliğinizle göz kamaştırmak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle üstlendiğimiz sorumluluğun da farkındayız. Bu düşüncemiz üstüne bir de tecrübemiz eklediğinde güzel bir süreç geçirmemeniz imkansız.

Peki eğer Fatih Kuaför ile anlaşırsanız sizi nasıl bir süreç bekleyecek?

Öncelikle salonumuzdan bahsedelim; kendinizi rahat ve samimi bir ortamda hissetmenizi sağlayacak salonumuz ferah yapısıyla dikkat çekiyor. Düğün günü gelinliğinizi giyebileceğiniz bir odamızın da bulunduğu salonumuzda yakınlarınıza saç ve makyaj hizmetleri de veriyoruz. Ayrıca gelin saçı ve makyajı hazırlıklarınız yapılırken eğlenmemek de olmaz. Bu süreçte son derece keyifli bir ortam yarattığımızı söylemeden geçemeyeceğiz.

Gerekli planlamaları yaptıktan sonra düğün günü gelip çatıyor. Randevu verdiğimiz saatte salonumuzda oluyorsunuz ve hemen hazırlıklara başlıyoruz. İlk olarak saçınızı yıkıyor, daha sonra hayal ettiğiniz saç modeline göre fön veya maşa yapıyoruz. Bu sırada bir yandan da makyajınız için yüzünüzü nemlendirerek baz uygulamasına geçiyoruz. Makyajınızın gün boyu kalıcı olması için dünyaca ünlü markaların güvenilir ürünlerini kullanıyoruz. Bu konuda taviz vermediğimizi de belirtelim çünkü sağlığınız her şeyden daha değerli bizim içim. Makyajınız bitirirken doğru tekniğini uyguladığımızdan emin oluyor, gün boyu kalıcılık için özel spreyler sıkmayı da ihmal etmiyoruz. Saç tasarımınızı tamamlayıp duvak ve aksesuarları da taktığımızda artık tamamen hazır oluyorsunuz.

Verdiğimiz hizmetler bu şekilde. Eğer siz de bu keyifli sürece dahil olmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak Küçükçekmece kuaförleri arasında bulunan firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Siz değerli gelin adaylarımızla tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Gültepe Mahallesi Deli Orhan Caddesi No:83/A Küçükçekmece

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.