Eyüp Özkan

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Eyüp Özkan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Eyüp Özkan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Eyüp Özkan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Eyüp Özkan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Eyüp Özkan Hakkında

Merhaba ben Eyüp Özkan. İstanbul Bahçelievler’de hizmet veren bir profesyonelim. Yıllardır bu sektörde yer aldığımdan, her türlü saç modelini ve makyaj stilini hayata geçirebilecek tecrübeye sahip olduğumu belirtelim. Eğer siz de düğün gününüze hayal ettiğiniz şekilde hazırlanacağınız bir kuaför arayışındaysanız, hizmetlerime göz atmadan kararınızı vermeyin!

Hazırlık sürecimiz form üzerinden benimle iletişime geçmeniz ile başlıyor. Aklınızdaki soruları yanıtladıktan sonra hemen bir ön görüşme yapmayı tercih ediyorum. Çünkü tasarlayacağım saç ve makyaj uygulamalarına bu görüşmede belirliyoruz. Düğün hazırlık sürecinde birden fazla detayla ilgilendiğinizi biliyorum. Bu nedenle sizin için uygun bir tarihe randevu oluşturuyoruz. İlk olarak düğün konseptinizi ve gelinliğinizin modelini değerlendirip tasarlayacağım saç modeline karar veriyoruz. Daha sonra cilt yapınıza uyan makyaj ürünlerini de belirleyip makyaj stilinizi seçiyoruz. Bu aşamada isterseniz prova hizmetimden de yararlanabiliyorsunuz.

Ön görüşmeyi yaptıktan kısa bir süre sonra düğün günü gelip çatıyor. O değerli günde stresinizi hafifletmek için titiz bir çalışma yürütüyor, işlemleri hızlı bir şekilde bitirip son görünümü almanızı sağlıyorum. Bu arada siz nerede isterseniz oraya gelebileceğimi de belirtmeliyim. Evinizde, düğün mekanınızda veya anlaştığınız bir otelde profesyonel hizmetlerimi sunabiliyorum.

İstanbul gelin saçı tasarımınız ile başladığımız hazırlıklara yüzünüzü nemlendirmekle devam ediyoruz. Göz makyajı ve porselen makyaj gibi aşamalardan sonra saçınızı tamamlıyorum. Duvak ve aksesuarlarınızı da taktıktan sonra artık tamamen hazırsınız. İşlemlerin profesyonelliği kadar kalıcı olması da önemli. Bu nedenle sabitleyici spreylerden yardım aldığımı söylemek isterim.

Gördüğünüz gibi her detayla yakından ilgilenip güvenilir bir hizmet veriyorum. Eğer siz de bu süreçte yanınızda olmamı isterseniz; randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.