Eta Kuaför


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Eta Kuaför sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Vizyonumuz:
Yaşamın her anına dokunulduğu bir dünyada, paydaşlarımız tarafından hayranlıkla izlenen, yenilikçi saç tasarımlarımızla takip edilen lider bir çözüm ortağı olmaktır.

Misyonumuz:
Müşteri beklentilerini; yenilikçi, yaratıcı ve sürekli gelişim içerisinde bulunan güvenilir ekimizle en üst seviyede gerçekleştirmektir. Müşteri memnuniyetini sadakat yaratacak şekilde en üst düzeyde tutarak, daha konforlu ve kaliteli yaşam alanları oluşturmaktır.

Hizmetlerimiz:
Salonumuzda sertifikalı uzman saç tasarım, cilt bakım ve makyöz ipek kirpik, kalıcı makyaj personellerimizin yanında tırnak bakım merkezimizle ( tırnak tedavi uygulaması, spa manikür – pedikür, kalıcı oje, v.b) sinerji yaratmaya hazırız.

Saç boyasında (Alman) Wella, saç bakımında (İtalyan) Landoll Nashi, makyajda (İngiliz) M.A.C. ve (Alman) Kroylan, tırnak bakımda (Amerikan) Jessica, cilt bakımda ise (Alman) Babor ürünleriyle dünya markalarını güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtmak için kullanmaktayız.

Hayatınızın en unutulmaz gününde içinizdeki güzelliğin yansımasına katkıda bulunmaktan mutluluk duyarız. Hatta dilerseniz siz yorulmayın, biz sizin ayağınıza gelip, size zaman kazandıralım.

Mutluluğunuza konfor katmaya hazırız.....

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Inna Minnyekhanova Adres Merdivenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Paker Apt. No:175/2 Göztepe - Kadıköy / İstanbul
Kadıköy,
Evleneceklere Destek Hareketi
Eta Kuaför ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Eta Kuaför hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap