Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Eta Kuaför Hakkında

Vizyonumuz:
Yaşamın her anına dokunulduğu bir dünyada, paydaşlarımız tarafından hayranlıkla izlenen, yenilikçi saç tasarımlarımızla takip edilen lider bir çözüm ortağı olmaktır.

Misyonumuz:
Müşteri beklentilerini; yenilikçi, yaratıcı ve sürekli gelişim içerisinde bulunan güvenilir ekimizle en üst seviyede gerçekleştirmektir. Müşteri memnuniyetini sadakat yaratacak şekilde en üst düzeyde tutarak, daha konforlu ve kaliteli yaşam alanları oluşturmaktır.

Hizmetlerimiz:
Salonumuzda sertifikalı uzman saç tasarım, cilt bakım ve makyöz ipek kirpik, kalıcı makyaj personellerimizin yanında tırnak bakım merkezimizle ( tırnak tedavi uygulaması, spa manikür – pedikür, kalıcı oje, v.b) sinerji yaratmaya hazırız.

Saç boyasında (Alman) Wella, saç bakımında (İtalyan) Landoll Nashi, makyajda (İngiliz) M.A.C. ve (Alman) Kroylan, tırnak bakımda (Amerikan) Jessica, cilt bakımda ise (Alman) Babor ürünleriyle dünya markalarını güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtmak için kullanmaktayız.

Hayatınızın en unutulmaz gününde içinizdeki güzelliğin yansımasına katkıda bulunmaktan mutluluk duyarız. Hatta dilerseniz siz yorulmayın, biz sizin ayağınıza gelip, size zaman kazandıralım.

Mutluluğunuza konfor katmaya hazırız.....

İletişim

  • Adres::

    Merdivenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Paker Apt. No:175/2 Göztepe - Kadıköy / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Eta Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.