Esra Yazer Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Esra Yazer Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Esra Yazer Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Esra Yazer Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Esra Yazer Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Esra Yazer Güzellik Salonu Hakkında

Evliliğiniz için tüm hazırlıkları tamamlandınız. Güzelliğinizle büyülemek için ideal gelinliği buldunuz. Sıra geldi saç ve makyaja… Profesyonel bir firmayla çalışmak isterseniz Esra Yazer Güzellik Salonu Çatalça/İstanbul adresinde sizi bekliyoruz.

Sıradanlıktan uzak ama gösterişli bir görünüme ulaşmanız için neler sağlıyoruz?

-Öncelikle keyif bir sohbet ediyor, düğün tarihiniz ve mekân hakkında konuşuyoruz. Çünkü saç ve makyajı belirlerken dikkate aldığımız noktalar var. Bu kriterler arasında gelinlik, saç ve cilt yapısı da bulunuyor. Duvak tercihi ise saç için büyük bir önem taşıyor. İlgili personellerimiz hızlıca bu bilgileri aldıktan sonra prova tarihini belirliyoruz.

-Provalar için isteklerinizi öğreniyor, bu doğrultuda ön planlama yapıyoruz. Bu şekilde hem düğün günü hem de provalarda verimli bir çalışma gerçekleştirebiliyoruz. Belirlediğimiz bir iki model üzerinde fikir birliği sağladıktan sonra saç modelini uyguluyoruz. İster topuz isterseniz de atkuyruğu modelini seçelim, hünerli ellerle gece boyunca dayanan bir uygulama yapacağımıza emin olabilirsiniz.

-İdeal görünümü sağladıktan sonra makyaja geçiyoruz. Cilt tipine uygun kozmetik ürünler seçildikten sonra ön plana çıkarılması gereken bölgeler düşünüldükten sonra uygulamaya geçiyoruz. İlk olarak makyajın yüzünüze oturması için nemlendirici ve baz kullanıyoruz. Böylece hem pürüzsüz bir cilde ulaşırken hem de makyajın uzun süre yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

-Dilerseniz aile ve dostlarınızla beraber hazırlık sürecini eş zamanlı olarak sağlayabilirsiniz. Büyük bir ekibiz. Böylece kuaför salonumuzdan aynı zamanda çıkabilirsiniz. Çatalça mevkiinde yer alan Esra Yazer Güzellik Salonu kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir lokasyonda yer alıyor. Böylece düğün mekanına da hızlıca gidebiliyorsunuz.

Eğer siz de Çatalça kuaförleri arasından bizi seçerek sunduğumuz avantajlardan yararlanmak isterseniz bu sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Üst kısımda yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  Ferhatpaşa Mahallesi, Değirmen Sok. Özden Apt. No:13 D:6, 34888 Çatalca/İstanbul - Avrupa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Esra Yazer Güzellik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.