Ersin Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Güngören, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ersin Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ersin Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ersin Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ersin Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ersin Saç Tasarım Hakkında

Mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istiyorsanız, Ersin Saç Tasarım İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel ve kaliteli hizmet sunarak kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyor.

Modern tasarımlı ferah salonumuzda size kaliteden ödün vermemden hizmet veriyoruz. Salonumuzdaki ekip arkadaşlarımız alanında eğitim almış profesyonel kişilerden oluşuyor. Her türkü kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanarak size her zaman en iyi hizmeti vermek için özenle çalışıyoruz. Bizi tercih eden değerli konuklarımızdan aldığımız yorumlarla da kendimizi daima bir adım ileri taşımak için daha büyük bir şevkle yolumuza devam ediyoruz. Devamlı eğitimler alarak kendimizi geliştiriyor, güzellik sektöründeki son trendleri yakından takip ediyoruz.

Düğün gününüzde her şeyin içinize sinmesini ve sizi salonumuzda yüzünüzdeki ışıldayan mutlulukla uğurlamayı hedefliyoruz. Bunun için gelin hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarınızın her aşamasında öğrendiğimiz bilgiler doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken kullandığımız malzemeler konusunda da oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda sadece en kaliteli ve güvenilir dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her uygulamada saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Özenle hazırlanmış güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de saçlarınızda kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyor, makyaj uygulamanızı kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri ile yapıyoruz.

Düğün gününüzde daha uzun saçlara sahip olmak istiyorsanız, salonumuzda çok doğal görünümlü mikro kaynak uygulamaları da yapıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Ersin Saç Tasarım İstanbul kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. Altay Sok. Başaran Apt. No: 16/H Güngören/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.